آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کاشت ناخن

یکی از پارامتر های مهم در زیبایی دست ها ناخن می باشد بر همین اساس رغبت افراد به کاشت ناخن باعث شد افرادی متخصص در این حوزه شروع به کار کنند. امروزه کاشت ناخن  با استفاده از دستگاه های کاشت ناخن در اکثر آرایشگاه های سراسر کشور انجام می شود. و افراد برای این منظور می توانند به این اماکن مراجعه نمایند. عزیزانی که می خواهند ناخن هایی همیشه آراسته داشته باشند؟! افرادی که صدف ناخن آن ها به صورت مادرزادی کوتاه می باشد؟! و کسانی که دوست دارند دستانشان کشیده دیده شود، کاشت ناخن بهترین گزینه برای آن ها می باشد. در کنار رضایت بالایی که بین طرفداران این روش وجود دارد افرادی هستند که تمایلی به کاشت ندارند. علت این امر جدا از بحث های مذهبی می تواند به داشتن اطلاعاتی غلط در رابطه با مراحل کاشت ناخن و یا مراجعه به افراد نا آشنا برای این امر می باشد. چرا که اگر از مواد اولیه غیر استاندارد استفاده شود می تواند آسیب جدی به انگشتان دست و پا وارد کند. از آنجایی که در طی مراحل کاشت لایه اولیه ناخن سوهان داده شده و کاملا حساس و آسیب پذیر می شود. لذا باید توسط فرد متخصص و آشنا به کار صورت گیرد تا آسیبی به لایه اصلی انگشت وارد نشود.

آموزش کاشت ناخن

چگونگی کاشت کردن ناخن و خطرات آن

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد و هر کدام مراحل مختص به خود را دارا می باشند. با این وجود اساس کار کلیه مدل ها به یک صورت می باشد.
برای این کار ابتدا پس از پاکسازی ناخن از هر نوع لایه خارجی از جمله لاک آن را مانیکور می کنند. با انجام این کار صدف اصلی ناخن کاملا نمایان شده و گوشه های اضافی اطراف ناخن کنده می شود. سپس با دستگاه های خاصی آن را سوهان می دهند تا به میزان استاندارد تبدیل شود.
در مرحله بعد باید محلول ضد قارچ به سطح ناخت تزریق کنند تا از اسیب لایه های زیرین حین کار با مواد جلوگیری شود. چرا که ناخن حساس و نازک و آسیب پذیر می شود. و بعد مدل اصلی روی ناخن کار می کند که یا به صورت پودری می باشد و یا از تیپ استفاده می کنند.
و در نهایت اندازه و مدل آن به سلیقه مشتری و با مهارت ناخن کار طراحی می شود. در نهایت لاک ژل به ناخن ها زده می شود. بعد از لاک ژل ناخن باید به مدت چند ثانیه زیر دستگاه uv قرار گیرد و کاملا خشک شود.

خطرات کاشت

کاشت ناخن به خودی خود خطرات جدی به همراه ندارد. اما اگر سوهان غیر اصولی زده شود امکان برداشتن لایه ناخن و آسیب آن وجود دارد.
همچنین اگر از ابزار آلات غیر استاندارد و قارچ کش نامرغوب استفاده شود احتمال قارچ زدگی وجود دارد. علاوه بر این در برخی مراکز در اثر نبود تخصص لازم در ناخن کار، احتمال هوا زدگی وجود داشته که به دنبال آن ناخن سریع می افتد. که احتمال دارد لایه اصلی ناخن که ضعیف شده را نیز با خود بکند.

انواع کاشت حرفه ای ناخن

مدل های کاشت ناخن به نا به سلیقه مشتری بسیار متنوع است. از جمله مهم ترین این نمونه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

کاشت به روش پودری: این روش پر طرفدارار ترین نوع است که برای این منظور از پودر خاصی استفاده می کنند.

کاشت  قالبی: همچون ناخن مصنوعی می باشد و عمر آن به نسبت دیگر مدل ها کمتر می باشد.

کاشت مدل ژله ای: برای این نوع کاشت از سه لایه ژل به نام های بیلدینگ ژل، فینیشینگ ژل و تاپ شاین استفاده می شود.

کاشت به روش گیاهی: برای این منظور از الیاف طبیعی استفاده می شود که به عنوان تیپ روی ناخن قرار داده می شود.

لمینت ناخن: در این روش قد طبیعی ناخن اصلی حفظ می شود و فقط لایه ای روی آن قرار می گیرد و از شکستگی ناخن جلوگیری می کند.

دوره آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای

اگر از جمله علاقمندان به آموزش کاشت انواع ناخن هستید و می خواهید همراه مدرک به عنوان یک ناخن کار حرفه ای شروع به فعالیت نمایید.

آموزشگاه خوش ذوق بهترین مرکز برای شما می باشد. آموزش اصولی و آکادمیک همراه در محیط عملی و آماده ورود به بازار کار یک فرصت مناسب برای علاقمندان به این حرفه می باشد. برای ارتباط با بخش آموزش از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما در آکادمی در تماس باشید.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آکادمی خوش‌ذوق درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر ثبت نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خوهند گرفت.

مفتخر به همراهی شما خواهیم بود : )

مجله آکادمی خوش ذوق

آخرین اخبار و مقالات ما را در اینجا دنبال کنید…