آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق

آموزش کوتاهی مو تخصصی

در دوره آموزش کوتاهی مو تخصصی که در آموزشگاه ها تدریس می شود انواع کوپ های ژورنالی و ساده در حد پیشرفته به هنرجو آموزش داده می شود.

اصولا افرادی که در آرایشگاه ها فعالیت دارند و یا می خواهند این مهارت را به صورت حرفه ای آموزش دیده و در این زمینه به بازار کار وارد شوند برای شرکت در این دوره های آموزش راغب تر هستند. مو همواره یکی از فاکتور های مهم در زیبایی است. لذا توجه به زیبایی آن در میان اقشار مختلف جامعه مورد توجه می باشد.

افراد برای حفظ سلامتی مو در مواقعی که مو آسیب دیده و یا موخره گرفته و همچنین برای تنوع و بسته به سلیقه شخصی اقدام به کوتاه کردن مو می کند. اگر از جمله شاغلین در آرایشگاه باشید طبیعتا مشاهده نمودیه اید که مشتری گاها با مدل های کوتاهی ژورنالی به مرکز مراجعه می کند و خواستار کوتاهی مو مثل عکس می باشد.

در نتیجه برای جلب رضایت مشتری و ایجاد مشتری وفادار شما باید تخصص لازم را در این باره کسب نمایید. برای کسب مهارت لازم و دریافت مدرک متناسب به آن برای مواقعی که می خواهید به صورت مستقل برای خود کار کنید آکادمی خوش ذوق می تواند یک گزینه ویژه پیش روی شما باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این خصوص تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

دوره آموزش کوتاهی تخصصی و مبتدی

دوره های آموزش کوتاهی مو مبتدی برای افرادی که می خواهند به تازگی این حرفه را یاد بگیرند مناسب است. همچنین افرادی که می خواهند مدرک مرتبط با فعالیت خود دریافت کنند می توانند با شرکت در این دوره ها و گذراند آزمون، مدرک فنی حرفه ای مطابق با حرفه خود را دریافت نمایند.

مدرک فنی حرفه ای رایج ترین و مورد قبول ترین مدرک شناخته شده در کشور است. اخذ این مدرک به منزله کسب مهارت لازم برای صاحب مشاغل است و از لحاظ نهاد های مربوطه قابل قبول می باشد. در این میان آموزش کوتاهی مو تخصصی و پیشرفته برای کسانی مناسب است که اطلاعاتی در رابطه با کوتاهی مو دارند.

این افراد برای تکمیل مهارت های خود می توانند در این دوره ها ثبت نام نمایند. در این دوره ها طریقه استفاده با موزر ها و انواع قیچی های حرفه ای آموزش داده می شود. این هنرجویان در پایان دوره قادر خواهند بود بتوانند از روی ژورنال و یا هر مدل دلخواه مشتری با در نظر گرفتن گرافیک صورت مشتری مدل مورد نظر را پیاده سازی نمایند.

دوره آموزش کوتاهی مو تخصصی

شهریه دوره کلاس های کوتاهی مو

شهریه دوره های کوتاهی مو مطابق با شهریه تعیین شده برای هر منطقه از سوی سازمان مربوطه می باشد. در این میان خصوصی و نیمه خصوصی بودن کلاس ها می تواند تاثیر مستقیم بر رنج قیمت ها داشته باشد.

طول دوره نیز بسته به فشرده بودن کلاس ها می تواند متفاوت باشد. چرا که افرادی که شاغل هستند، افرادی که از شهر دیگر برای آموزش مراجعه می کنند و همچنین عزیزانی که امکان حضور در کلاس ها را همه روزه نداشته باشند می توانند به صورت فشرده و مطابق با توافق آموزشگاه و کار آموز در کلاس ها شرکت نمایند.

بهترین مرکز آموزش کوتاهی مو در تهران

اگر به دنبال مرکزی آموزشی حرفه ای برای کوتاهی مو هستید آکادمی خوش ذوق همان جایی است که به دنبال آن هستید. این مرکز یکی از مراکز معتبر و شناخته شده در سطح تهران است که از دیگر شهر ها نیز هنرجویان فعال دارد. در این مرکز انواع آموزش هایی که هر آرایشگر ماهری ملزم به یادگیری آن است آموزش داده می شود. از جمله یکی از دوره های پر طرفدار در این مرکز، آموزش کوتاهی تخصصی مو می باشد.

این آموزش ها توسط مربی حرفه ای با سابقه موفق صورت می گیرد. پس از اتمام دوره هنرجو این مهارت را کسب می کند تا تمامی مدل های کوتاهی مو و مدل های ترکیبی را پیاده سازی کند. همچنین در این دوره ها پیتاژ های تخصصی لازم برای پر کردن مو های کم شت، موخره گیری و رفع کردن وزی مو به هنر جو آموزش داده می شود.

کلیه علاقمندان به شرکت در دوره ها می توانند از طریق راه های ارتباطی با مسئولین مربوطه در آموزشگاه در تماس باشند. همکاران ما در تمام طول هفته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خوش ذوقی می باشند.

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

اطلاعات فردی*