آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش بافت مو

در دوره بافت مو ژورنالی به آموزش انواع بافت موی دخترانه (اعم از بافت هلندی، تیغ ماهی، فرانسوی، سه بعدی، آفرو، بافت جلو مو، بافت با موی اضافه و غیره) پرداخته می‌شود. ما در آموزشگاه خوش ذوق، تمامی تکنیک‌های جدید و قدیم بافت مو را در سرفصل های آموزشی خود قرار داده‌ایم؛ به طوریکه شما در پایان دوره می‌توانید هر نوع بافتی که در ژورنال‌ها می‌بینید یا در ذهن دارید را پیاده‌سازی کنید. همچنین، در انتهای دوره به هنرجویان مدرک معتبر نیز ارائه خواهد شد.

آموزش انواع بافت ژورنالی

  1. آموزش بافت هلندی
  2. آموزش بافت مکزیکی
  3. آموزش بافت آفریقایی
  4. آموزش بافت تیغ ماهی
  5. آموزش بافت سه بعدی
  6. آموزش بافت فرانسوی
  7. آموزش بافت افرا

علاوه بر سرفصل‌های فوق، در طی دوره، تکنیک‌های بافت زیر را نیز خواهید آموخت:

  1. آموزش بافت کف سر 9. آموزش بافت ساده 10. آموزش بافت با مروارید 10. آموزش بافت با موی اضافه 11. آموزش بافت خورشیدی 12. آموزش بافت کویین 13. آموزش بافت جلو مو 14. آموزش بافت دو طرفه و غیره. 

هزینه دوره بافت مو در تهران (حضوری و آنلاین)

بافت مو حرفه‌ ای است که امروزه در شبکه‌های اجتماعی نیز آموزش داده می‌شود و تقریبا کلیه افراد بافت ساده مو را یاد گرفته‌اند. اما تخصص داشتن در هر کاری نکته عطف آن را مشخص می‌کند. آموزش بافت مو ژورنالی و تخصصی، دوره‌ای جامع شامل یادگیری بافت های پایه و ادغام آن با دیگر شینیون‌ها است. این مهارت در مراکز آرایشی توسط استاد کار انجام می‌شود و نیاز به تخصص خاص خود را دارد. در این میان آموزشگاه خوش ذوق به عنوان یکی از مطرح‌ترین مراکز آموزش آرایشگری در تهران، دوره‌های ویژه‌ای برای یادگیری حرفه‌ای بافت مو برگزار می‌کند. همچنین، برای آن دسته از هنرجویانی که امکان شرکت در دوره های حضوری را ندارند، آموزش‌های آنلاین برگزار می‌شود.

.

برای اطلاع از هزینه دقیق دوره، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

آموزش بافت مو دخترانه جدید و شیک + مدرک معتبر

ما در آموزشگاه خوش ذوق بیش از 20 نوع بافت مو پایه را آموزش می‌دهیم و نحوه اغام بافت با شینیون را نیز در سرفصل‌های دوره پوشش خواهیم داد. بعد از سپری کردن این دوره آموزشی، مهارت‌ های عملی شما به حدی است که می‌توانید مستقیما وارد بازار کار شوید. در انتهای دوره نیز مدرک و گواهینامه معتبر به هنرجویان داده خواهد شد.

سطح بالای این آموزش (که شامل بافت های ترکیبی با شنیون‌های خاص و یا استفاده از حلقه و…) است شما را از سایرین متمایز خواهد کرد. همچنین، در صورت علاقه‌مندی می‌توانید در دوره آموزش شینیون موی ژورنالی که در مجموعه ما ارائه می‌گردد نیز شرکت کنید.

آشنایی با جدیدترین بافت مو

بافت مو مدل های متعددی دارد و شما به عنوان متخصص در این حوزه با محدودیتی برای بافت موی کوتاه و بلند، دخترانه و پسرانه، کم پشت یا پر پشت مواجه نخواهید شد. شما می‌توانید محبوب ترین مدل های بافت مو را با اکستنشن رنگی، نگین و مهره، موی اضافه، روبان یا کاموا ترکیب کرده و ایده‌های خلاقانه‌ای پیاده‌سازی کنید. در طی دوره، تکنیک‌های زیر را نیز خواهید آموخت:

1- آموزش بافت با موی اضافه (اعم از بافت مو هلندی، مکزیکی، آفریقایی و غیره)

2- آموزش بافت با مروارید، مهره و نگین

3- آموزش بافت با کاموا یا روبان

4- اموزش بافت با اکستنشن رنگی

5- آموزش بافت از بالای سر یا کف سر

شما می‌توانید برای آشنایی با جدیدترین ترندهای بافت مو در سال 2024، مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آکادمی خوش‌ذوق درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر ثبت نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خوهند گرفت.

مفتخر به همراهی شما خواهیم بود : )

مجله آکادمی خوش ذوق

آخرین اخبار و مقالات ما را در اینجا دنبال کنید…