آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق

بافت مو فوق تخصصی

بافت مو فوق تخصصی که در آموزشگاه های مربوطه تدریس می شود شامل آموزش انواع مدل بافت های قدیم و جدید است که در سال های اخیر بسیار ترند شده اند.

بافت مو نوعی آرایش مو می باشد که به علت سادگی و در عین حال زیبایی بسیار پر طرفدار است. بافت مو فوق تخصصی انواع مختلفی دارد و افرادی که علاقمند به یادگیری آن هستند می توانند با شرکت در دوره ها و یا کلاس های آموزشی آنلاین آن ها را یاد بگیرند.

سطوح بالاتر این آموزش ها شامل بافت های ترکیبی با شنیون های خاص و یا استفاده از حلقه و… می باشد. یادگیری این حرفه یک مهارت برای هنرجویان محسوب می شود. افرادی که به صورت کامل این حرفه را برای استفاده شخصی آموزش می بینند نیاز به مدرک خاصی ندارند.

اما اگر می خواهید به عنوان یک بافنده موی حرفه ای وارد بازار کار شوید باید این دوره ها را در مراکز معتبر بگذرانید. در این آموزشگاه ها پس از تکمیل دوره و در صورت کسب مهارت های لازمه پس از آزمون مدرک مورد نظر به هنر جو اعطا می شود. اگر شما نیز علاقمند به یادگیری این حرفه هستید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

انواع بافت مو تخصصی

انواع بافت مو

بافت مو فوق تخصصی انواع مختلفی دارد. در نتیجه افرادی با مدل موهای بلند و کوتاه، حالت دار و صاف می توانند نمونه های مختلفی از آن را امتحان کنند. در این بخش به معرفی رایج ترین مدل بافت های موی سر که طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد پرداخت کرده ایم که به قرار زیر است.

  • بافت مو افریقایی

این مدل مو که دیرینه آن به آفریقا و آمریکا برمیگردد یکی از مدل های پرطرفدار در سراسر جهان می باشد. در این نوع بافت موها را به بخش ای کوچک تقسیم کرده و می بافند. اگر موهای شما به یک اندازه باشد می توانید از دستگاه بافت مو برای این مدل مو استفاده نمایید.

  • بافت ساده سه تایی

این مدل ساده ترین نوع بافت است و اصولا اکثر افراد در این نوع بافت مهارت دارند.

  • بافت مو فرانسوی

یکی از مدل های ساده و در عین حال زیبای بافت مو است. این بافت را از جلو سر شروع می کنند و رفته رفته به حجم مو اضافه می کنند.

  • بافت تیغ ماهی

این مدل نیز در بین جوانان رایج است و دارای ظرافت خاصی می باشد.

  • بافت طنابی

این مدل بسیار ساده است و از پیچاندن دو دسته مو در هم ایجاد می شود.

  • بافت ابشاری

یکی از مدل بافت های زیباست که برای مراسمات و مهمانی ها یک گزینه عالی محسوب می شود. این نوع بافت اصولا در موهای صاف استفاده می شود. اما موهای فر و حالت دار نیز با این بافت زیبایی خاصی می گیرند.

کلاس آموزشی بافت مو تخصصی در تهران

اگر ساکن تهران و یا حومه هستید و علاقمند به یادگیری حرفه ای پول ساز و در عین حال فان برای خود هستید. آموزش و یادگیری بافت مو فوق تخصصی می تواند یک گزینه ویژه برای شما باشد. با اینکه بافت مو حرفه ایست که امروزه در شبکه های اجتماعی و کلاس های آنلاین آموزش داده می شود. و تقریبا کلیه افراد بافت ساده مو را یاد گرفته اند. اما تخصص داشتن در هر کاری نکته عطف آن را مشخص می کند. بافت مو فوق تخصصی دوره ای جامع شامل یادگیری بافت های پایه و ادغام آن با دیگر شنیون ها می باشد.

این تخصص در مراکز آرایشی توسط استاد کار انجام می شود و نیاز به تخصص خاص خود را دارد. در این میان آکادمی خوش ذوق به عنوان یکی از مراکز آموزشی انوع بافت مو در تهران فعالیت دارد. در نتیجه این یک خبر خوب برای ساکنین تهران می باشد تا بتوانند در این دوره ها شرکت نموده و تخصص لازم در زمینه بافت مو فوق تخصصی را دریافت نمایند.

آموزش ها به صورت اصولی و حرفه ای توسط استاد کار تخصصی در این حوزه آموزش داده می شود و در پایان دوره مدرک اعطا می شود. جدا از این موارد برای کسانی که شرکت در دوره های حضوری مقدور نمی باشد. می توانند از کلاس های آنلاین آکادمی بهره مند شوند.

شرایط شرکت در دوره بافت مو تخصصی آکادمی خوش ذوق

این دوره بدون پیش نیاز برگزار می شود. افراد طی دوره آموزش های لازم در خصوص انواع بافت ها و ترکیب آنها و بافت های ژورنالی را آموزش می بینند. این دوره ها به صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شوند.

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

اطلاعات فردی*