آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش گریم عروس

در دوره گریم عروس به آموزش کلیه تکنیک‌های حرفه‌ای و تخصصی میکاپ صورت (اعم از کانتورینگ و هایلایتینگ، فاندیشن،استفاده از پرایمر و غیره) پرداخته می‌شود. ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره گریم تخصصی عروس را در 8 سرفصل ارائه می‌دهیم. شما در پایان این دوره آموزشی قادر خواهید بود گریمی حرفه ای، طبیعی و باورپذیر خلق کنید و در این بازار پر متقاضی، به جایگاه و کسب درآمد معقولی برسید. با آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق همراه باشید.

گریم عروس

سرفصل های دوره گریم تخصصی عروس

1- شناخت محصولات و مواد گریم (اعم از انواع اپلیکاتورها، پرایمرها، کانسیلرها و غیره)

2- آشنایی با سبک‌های مختلف گریم عروس (گریم کلاسیک، وینتج، اروپایی و غیره)

3- آشنایی با انواع پوست و تکنیک‌های پوشاندن عیوب چهره 

4- آموزش روش‌های هایلایتینگ، کانتورینگ یا زاویه سازی صورت عروس

5- یادگیری تکنیک های گریم و میکاپ چشم

6- آشنایی با روش‌های فرم دهی و آرایش ابرو

7- آموزش اصول آرایش لب و گونه

8- یادگیری تکنیک‌های فیکس کردن آرایش و گریم عروس

هزینه دوره گریم عروس به صورت حرفه ای

قیمت آموزش گریم عروس حرفه‌ای با توجه به سطح دوره، حضوری یا آنلاین بودن و میزان تجربه مدرس در هر موسسه متفاوت است. ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره تخصصی و حرفه ای گریم عروس را در 8 سرفصل جامع ارائه می‌کنیم. شما بعد از سپری کردن این دوره می‌توانید سریعا وارد بازار کار شوید. هزینه تقریبی دوره برای کلاس‌هایی که به صورت نیمه خصوصی برگزار می‌شود حدود 3.500.000 تومان و برای کلاس‌های خصوصی حدود 4.100.000 تومان برآورد می‌گردد. برای اطلاع از هزینه دوره گریم و میکاپ عروس، با کارشناسان آموزشگاه در ارتباط باشید.

اموزش گریم عروس مرحله به مرحله + مدرک معتبر

ما در دوره گریم تخصصی عروس، مباحث آموزشی را به صورت مرحله به مرحله (از سطح مبتدی تا پیشرفته) ارائه می‌دهیم. در ابتدا شما با مواد و محصولات مورد نیاز میکاپ و گریم عروس آشنا خواهید شد. پس از مرحله دوم، شما قادر خواهید بود سبک مناسب آرایش و گریم عروس را با توجه به فرم صورت انتخاب کنید. در مراحل بعدی نیز به ترتیب به زیرسازی گریم، کانتورینگ، آرایش چشم، ابرو و لب خواهیم پرداخت. همچنین، شما در پایان دوره نیز به صورت عملی، تکنیک های گریم را پیاده‌سازی خواهید کرد و در صورت موفقیت در آزمون پایانی، به شما مدرک معتبر فنی حرفه ای داده خواهد شد.

بهترین آموزش گریم و میکاپ عروس در تهران

ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره های گریم عروس را با توجه به سبک‌های مختلف میکاپ و تناسب با آناتومی چهره هر فرد ارائه می‌دهیم. تمامی این آموزش‌ها به صورت کارگاه‌های عملی و زیر نظر بهترین اساتید هستند. به همین دلیل است که دوره گریم و میکاپ عروس آموزشگاه خوش ذوق، در تهران (و دیگر شهرهای اصفهان، رشت، مشهد، کرج، شیراز و غیره) شناخته شده است.

به دنبال این جریان و استقبال متقاضیان از کلاس‌های آموزشی مجموعه ما، آموزشگاه خوش ذوق این امکان را برای کلیه متقاضیان عزیز از سراسر کشور فراهم آورده است تا در دوره‌های حضوری و آنلاین (اعم از آموزش کوتاهی موی ژورنالی، دوره شینیون مو، آموزش بافت مو تخصصی و…) نیز شرکت کنند.

آموزش گریم حرفه ای (آشنایی با سبک ها)

طیف وسیعی از سبک‌های گریم و میکاپ تخصصی عروس وجود دارد که در یک دوره و پکیج جامع آموزش گریم عروس حرفه‌ای باید ارائه شود. 

1- آشنایی با گریم عروس کلاسیک (آموزش استفاده از سایه‌های خنثی، هایلایتینگ و کانتورینگ ملایم و غیره)

2- آموزش گریم عروس وینتج (آموزش استفاده از سایه‌های مات و روشن، فاندیشن متوسط، خط چشم نازک و غیره)

3- آشنایی با گریم عروس مدرن (آموزش استفاده از پرایمر براق، کانتورینگ و هایلایتینگ برجسته و غیره)

4- آموزش گریم عروس اروپایی (آموزش استفاده از رنگ‌های خنثی، خط چشم نازک و آرایش مات و غیره)

5- آموزش گریم عروس حرفه‌ای عربی (آموزش کانتورینگ قوی، خط چشم ضخیم، استفاده از ترکیب‌های رنگ قوی و غیره)

و …

برای آشنایی بیشتر با دیگر سبک های آرایش عروس محبوب، مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

گریم عروس

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آکادمی خوش‌ذوق درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر ثبت نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خوهند گرفت.

مفتخر به همراهی شما خواهیم بود : )

مجله آکادمی خوش ذوق

آخرین اخبار و مقالات ما را در اینجا دنبال کنید…