آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق

آموزش کوتاهی ژورنالی

در دوره آموزش کوتاهی ژورنالی به هنرجو آموزش داده می شود تا هر نمونه مدل موی کوتاه که در رسانه ها می بیند و یا در ذهن خود شکل می دهد چگونه پیاده سازی کند.

کوتاهی مو دیرینه ای به قدمت بشریت دارد و سال به سال پیشرفت شگرفی داشته است به نوعی که امروزه به یک هنر تبدیل شده است.افراد زیادی روزانه در سراسر دنیا در هر جنسیتی برای کوتاهی و شکل دادن به فرم موهای خود به افراد متخصص در این حوزه رجوع می کنند و یا در این حوزه فعالیت دارند.

در نتیجه شما نیز اگر آرایشگر هستید و یا قصد ورود به این حرفه را دارید بدانید که با بازار گسترده و دنیای بزرگی مواجه هستید که روز به روز باید هنر خود را بروز کنید. اما اگر آموزش هایتان از پایه اصولی صورت گیرد پیمودن گام های بعدی نیز آسان می باشد.

شروع به یادگیری کار آرایشگری و کوتاهی مو در ایران اصولا در:

آکادمی ها، آموزشگاه ها و به صورت سنتی در آرایشگاه ها انجام می پذیرد.

با این وجود با توجه به آینده دار بودن این شغل و استقبال آن در سراسر جهان باید از ابتدا انتخاب خود را جهت دار برداید

تا هم اصولی و علمی آموزش ببینید و هم بتوانید مدرک معتبر دریافت نمایید.

آموزش کوتاهی ژرنالی مو

دوره آموزش کوتاهی ژورنالی مو

امروزه یکی از بازار های گرم و رو به رشد در دنیای مد و فشن مدل موها و کوتاهی آن است. در نتیجه این فرصت برای علاقمندان به آرایشگری می باشد تا بتوانند هم سو با علایق خود به کسب درآمد نیز بپردازند. آرایشگری همچون دیگر مشاغل در کنار زحمات زیادی که دارد کاری پر از تنوع است.

شما با یک شانه و قیچی تفاوت ها را خلق می کنید و این لذت کار را چندین برابر می کند. اما همان گونه که اشاره شد آرایشگری هم می تواند سکوی پرش شما باشد و هم در صورت عدم آگاهی، عامل سقوط. مدل موی درخواستی مشتری در کنار مهارت آرایشگر با هم ادغام می شوند تا بتواند رضایت مشتری و مهارت آرایشگر را نشان دهند.

در نتیجه برای اینکار باید آموزش های لازم و اصولی را ببینید. آموزش کوتاهی ژورنالی مو برای متقاضیانی مناسب می باشد که اطلاعات اولیه را در زمینه کوپ و کوتاهی اولیه گذرانده باشند و یا در این زمینه مهارت های اولیه را داشته باشند.

در این دوره ها به صورت کلی کلیه اصول پیشرفته در رابطه با کوتاهی انواع مو های بلند و کوتاه و هر نوع کوتاهی مو ترکیبی آموزش داده می شود. هنرجو در پایان دوره و با تکیه بر مهارت های بدست آورده و پشتکار خود می تواند هر مدل موی ژورنالی را آنالیز کرده و کوتاه کند.

یکی از معتبر ترین آکادمی های مطرح در حوزه آرایشگری و کوتاهی مو در کشور آکادمی خوش ذوق می باشد. کلیه عزیزان می توانند برای کسب اطلاعات تکمیلی و هماهنگی با بخش های آموزشی از طریق راه های ارتباطی با همکاران ما در تماس باشند.

 

آموزش آنلاین کلاس کوتاهی مو با مدرک

هم زمان با پیشرفت تکنولوژی و گسترش راه های ارتباطی تعاملات بشری نیز شکل جدیدی به خود گرفته اند که این امر در حوزه آموزش نیز کاملا صادق است. وجود برخی آکادمی های آموزشی در شهر های بزرگی از جمله تهران یک مزیت بزرگ برای ساکنین این منطقه به شمار می رود چرا که می توانند با مراجعه به این بخش ها آموزش های مورد نیاز را از بهترین مراکز آموزشی دریافت نمایند. به دنبال این جریان و استقبال متقاضیان از کلاس های آموزشی آنلاین آکادمی،آکادمی خوش ذوق این امکان را برای کلیه متقاضیان عزیز از سراسر کشور فراهم آوره است که افراد می توانند در کلاس های آنلاین به صورت غیر حضوری شرکت داشته و تعلیم ببینند. شرایط آموزشی این افراد نیز همانند دیگر هنرجویان بخش های حضوری می باشد.

کلیه هنرجویان دوره های مجازی در پایان دوره پس از آزمون و تست مهارت در صورت تایید مدرک دریافت می کنند.

چرا آکادمی خوش ذوق را انتخاب کنیم؟!

  • اعطای مدرک بین المللی قابل ترجمه برای متقاضیان آموزش دیده که می توانند در هر کجای دنیا مشغول به کار شوند.
  • دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور
  • برخورداری از مربیان بین المللی و کارشناسان آموزشی متخصص در حوزه های مختلف
  • امکان آموزش های حضوری و مجازی
  • امکان برگزاری کلاس های ویژه شاغلین و افراد کارمند

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

اطلاعات فردی*