آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش میکروپیگمنتیشن

در این دوره به آموزش صفر تا صد تکنیک‌های میکروپیگمنتیشن با دستگاه، سوزن میکرو و رنگدانه‌های مخصوص پرداخته می‌شود. میکروپیگمنتیشن شاخه‌ای از تاتو محسوب می‌شود و با هدف طراحی یا آرایش دائم صورت انجام می‌گردد. ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره آموزش میکروپیگمنتیشن را در 6 سرفصل آموزشی جامع (همراه با مدرک معتبر) ارائه می‌کنیم. هنرجو با گذراندن این دوره، تمامی اصول و مهارت‌های مورد نیاز میکرو را می‌داند و می‌تواند بلافاصله وارد بازار کار شود. با آموزشگاه خوش ذوق همراه باشید.

سرفصل‌های آموزش صفر تا صد میکروپیگمنتیشن

در میکروپیگمنتیشن، رنگدانه‌ها با استفاده از دستگاه به لایه‌های سطحی پوست وارد می‌شوند. در اغلب موارد هدف از میکروپیگمنتیشن، آرایش دائم یا اصلاح نواقص صورت است. برای یادگیری این مهارت، شما باید مباحث زیر را به صورت تخصصی و پیشرفته آموزش ببینید:

1- آشنایی با ساختار و لایه های پوست (اپیدرم، سلول‌های کراتینوسیت، لایه بازال و درم)

2- آشنایی با دستگاه و تجهیزات میکروپیگمنتیشن

3- آموزش انتخاب رنگدانه مناسب برای هر پوست

4- آشنایی با اصول طراحی و قرینگی چهره

5- آموزش تکنیک های میکروپیگمنتیشن (اعم از هاشور ابرو، شیدینگ، خط چشم، خط لب)

6- آشنایی با نکات مراقبتی و بهداشتی

هزینه دوره آموزش میکروپیگمنتیشن + مدرک معتبر

هزینه کلاس‌های آموزش میکروپیگمنتیشن با دستگاه با توجه به فاکتورهایی همچون تجربه مدرس، سرفصل‌های ارائه شده و مدت زمان دوره در آموزشگاه‌های مختلف متفاوت است. ما در آموزشگاه خوش ذوق، کامل‌ترین سرفصل‌های یادگیری میکروپیگمنتیشن را زیر نظر بهترین اساتید ارائه می‌دهیم. همچنین، امکان برگزاری کلاس‌ها به صورت خصوصی (تا 3 نفر)، نیمه خصوصی (تا 8 نفر) و گروهی (تا 15 نفر) وجود دارد. برای اطلاع از جزئیات هزینه‌ای و راهنمایی در مورد دوره، با کارشناسان آموزشگاه تماس حاصل فرمایید.

آموزش صفر تا صد میکروپیگمنتیشن

ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره‌های تاتو صورت را در بخش‌های مختلف آرایش دائم صورت، میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، فیبروز ابرو و… ارائه می‌دهیم. تمامی این دوره‌ها به صورت کارگاه‌های عملی و زیر نظر بهترین اساتید هستند. به همین دلیل است که دوره‌های آموزش میکرو و آرایش دائم صورت آموزشگاه خوش ذوق، در تهران (و دیگر شهرهای اصفهان، کرمان، مشهد، کرج، شیراز و غیره) شناخته شده است.

به دنبال این جریان و استقبال متقاضیان از کلاس‌های آموزشی، ما در آموزشگاه خوش ذوق این امکان را برای کلیه متقاضیان عزیز از سراسر کشور فراهم آورده‌ایم تا در دوره های آنلاین نیز شرکت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش‌های مجازی با ما در ارتباط باشید.

دوره آموزش صفر تا صد میکروپیگمنتیشن با دستگاه

چرا دوره میکروپیگمنتیشن در آموزشگاه خوش ذوق؟

تاتو و میکرو پیگمنتیشن کار چندان ساده‌ای نیست! شما با چهره مشتریان و تزریق رنگدانه‌های نیمه دائمی سر و کار دارید؛ به همین دلیل است که شما باید آموزش‌های میکروپیگمنتیشن را نزد مدرسین با سابقه و با علمی‌ترین سرفصل‌های آموزشی بگذرانید. ما در آموزشگاه خوش ذوق، انواع دستگاه ها و تجهیزات میکرو، تکنیک‌های سنتی و مدرن، نحوه طراحی متقارن، روش‌های ریموو و غیره را از سطح پایه تا پیشرفته به شما آموزش خواهیم داد.  

از سایر مزایای شرکت در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه خوش ذوق:

اعطای مدرک معتبر برای متقاضیان آموزش دیده

دارای مجوز رسمی فعالیت از سازمان فنی حرفه ای کشور

برخورداری از مربیان بین المللی و کارشناسان آموزشی متخصص

امکان آموزش های حضوری و مجازی

بهترین دوره میکروپیگمنتیشن در تهران

ما در آموزشگاه خوش ذوق، هر آنچه را برای فعالیت حرفه ای در این صنعت به آن نیاز دارید (از آشنایی با ساختارهای پوست گرفته تا معرفی دستگاه و انواع تاتو چهره) به شما آموزش می دهیم. پیدا کردن آموزشگاهی که تمامی این سرفصل ها را در دوره خود بگنجاند، دشوار است. به همین دلیل است که آموزش میکروپیگمنتیشن آموزشگاه خوش ذوق در تهران شناخته شده است. 

1- آشنایی با ساختار و لایه های پوست

2- آشنایی با دستگاه و تجهیزات میکروپیگمنتیشن

3- آموزش انتخاب رنگدانه مناسب برای هر پوست

4- آشنایی با اصول طراحی و قرینگی چهره

5- یادگیری تکنیک های هاشور ابرو، شیدینگ، خط چشم، خط لب

6- آشنایی با نکات مراقبتی 

سوالات متداول در مورد دوره میکروپیگمنتیشن صورت:

چه ابزارها و تجهیزاتی برای آموزش میکروپیگمنتیشن نیاز است؟

شما برای گذراندن دوره به جوهر مخصوص، پوست مصنوعی، سوزن، دستگاه میکروپیگمنتیشن و غیره نیاز دارید. ما لیست تجهیزات مورد نیاز را قبل از دوره به هنرجویان ارائه می‌کنیم و یا در صورت تمایل، برای آن‌ها پک مورد نیاز از ابزارهای میکروپیگمنتیشن خریداری می‌شود.

در طی دوره، چه تکنیک های میکروپیگمنتیشن آموزش داده خواهد شد؟

ما در طی دوره بر روی 3 بخش اساسی میکروپیگمنتیشن صورت یعنی آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو، آموزش میکروپیگمنتیشن خط چشم و آموزش میکروپیگمنتیشن لب و خط لب تمرکز می‌کنیم.

نحوه برگزاری دوره میکروپیگمنتیشن صورت یا میکرو چگونه است؟

ما دوره های میکرو آموزشگاه خوش ذوق را به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌کنیم. همچنین، برای آن دسته از هنرجویان شاغل، امکان برگزاری آموزش های فشرده و یا کلاس‌های روز تعطیل وجود دارد.

شهریه دوره آموزش صفر تا صد میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

هزینه آموزش میکرو با توجه به فشردگی دوره، خصوصی یا گروهی بودن متفاوت است. همچنین، امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره ها نیز وجود دارد. برای اطلاع از هزینه دوره میکروپیگمنتیشن، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

آیا در پایان دوره، مدرک معتبر دریافت می‌کنم؟

بله، ما در طی دوره آموزش میکرو تمامی سرفصل‌های مورد نیاز هنرجویان را پوشش می‌دهیم. هنرجو با شرکت در آزمون می‌تواند مدرک معتبر و مورد تایید فنی حرفه ای دریافت کند.

دستگاه مناسب برای آموزش میکروپیگمنتیشن کدام است؟

تجهیزات و دستگاه میکروپیگمنتیشن خریداری شده باید استاندارد و دارای وسایل یکبار مصرف باشد. دستگاه میکروپیگمنتیشن نانو، بیوتاچ، پیچی چارم کره و بایو مستر از جدیدترین دستگاه های میکروپیگمنتیشن موجود در بازار هستند. برای آشنایی کامل با از ابزارهای میکروپیگمنتیشن، مقاله مربوط را مطالعه کنید.

آموزش میکروپیگمنتیشن با آموزش تاتو چه تفاوتی دارد؟

میکروپیگمنتیشن شاخه‌ای از تاتو شناخته می‌شود اما تفاوت اصلی آموزش میکرو و تاتو در نوع دستگاه و رنگدانه‌های مورد استفاده است. در میکروپیگمنتیشن، رنگ‌ها به لایه سطحی پوست نفوذ می‌کنند، در نتیجه ریموو آن راحت تر بوده و نیمه دائمی است.

تفاوت آموزش میکروپیگمنتیشن با میکروبلیدینگ و فیبروز در چیست؟

ما در دوره آموزش میکروپیگمنتیشن با دستگاه، نحوه کار با دستگاه مخصوص و شبیه سازی نقطه ای ابرو را آموزش می‌دهیم. در حالی که میکروبلیدینگ و فیبروز به صورت هاشور بوده و از سوزن یا قلم استفاده می‌شود.

دریافت مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان آکادمی خوش‌ذوق درخواست خود را از طریق تکمیل فرم زیر ثبت نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خوهند گرفت.

مفتخر به همراهی شما خواهیم بود : )

مجله آکادمی خوش ذوق

آخرین اخبار و مقالات ما را در اینجا دنبال کنید…