آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق

آموزش اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه به روش‌های متفاوت و پیشرفته‌ای صورت می‌گیرد. اگر شما تجربه استفاده از این روش را دارید و می خواهید با چند روش ساده دیگر هم آشنا شوید، با این مقاله با همراه باشید.

اگر شما می‌خواهید مژه‌های بلندتری داشته باشید و یا اگر می‌خواهید مژه های شما طبیعی و پرپشت باشند، می‌توانید از روش اکستنشن مژه استفاده کنید. آموزش اکستنشن مژه به شما کمک می کند تا با انواع روش‌های آن آشنا شوید و بهترین روش را انتخاب کنید.

امروزه بیشتر خانم‌ها به دنبال روشی هستند تا بتوانند مژه‌های خود را بلندتر، پرپشت‌تر و بلند‌تر نمایند. این روش‌ها معمولا از نظر هزینه و زمان با یکدیگر متفاوت هستند و شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود آن‌ها را انتخاب کنید.

این روش‌ها با توجه به جنس مژه‌های مصنوعی می‌تواند متفاوت باشد. معمولا مژه‌های مصنوعی و اکستنشن مژه از جنس استیل، پلاستیک، مو و الیاف مصنوعی هستند. در هنگام خرید این محصول به جنس مژه مصنوعی نیز توجه داشته باشید. زیرا برخی از انواع اکستنشن‌ها دارای جنس سیلیکون هستند و می‌توانند باعث آسیب و حساسیت به مژه‌های طبیعی شوند.

آموزش اکستنشن مژه

رایج ترین روش های اکستنشن مژه

یکی از بهترین روش‌های افزایش طول و ضخامت مژه‌های مصنوعی ، اکستنشن مژه به روش سنتی است. برای انجام این روش، از چسب مخصوص استفاده می‌شود. این نوع چسب می‌تواند باعث افزایش طول مژه‌های مصنوعی شما شود.

حتما در اکستنشن مژه به این موارد توجه زیادی داشته باشید. روش سنتی اکستنشن مژه از روش های دیگر رایج تر است و سبب رضایت مندی بسیاری از مشتریان شده است.

روش اکستنشن مژه به منظور رفع مژه‌های بد حالت و یا ضعیف شده و کم پشت و کم رنگ انجام می‌شود که در این روش از روش‌های طبیعی استفاده می‌شود. روش‌های دیگری نیز در زمینه پرپشتی مژه وجود دارد که با استفاده از روش‌های طبیعی مژه‌های بلند و طبیعی خواهید داشت.

اکستنشن مژه یک کار پیشرفته و تخصصی است که روش‌های خاص خودش را دارد و فقط یک متخصص آن را انجام می‌دهد.

اگر مژه‌های شما فر و یا بلند هستند، بهتر است از مدل‌های مختلف اکستنشن مژه استفاده کنید. اما اگر مژه‌های شما حالت پری دارند و حالت آن‌ها بلند است، می‌توانید از اکستنشن مژه با طول موج کوتاه‌تر استفاده کنید.

برای اکستشن مژه از ژل، چربی و یا هر دو استفاده می‌شود. البته در نظر داشته باشید که اگر از نوع نامرغوب ژل‌ها و چربی‌ها استفاده کنید، به مژه آسیب خواهید رساند. حتما در مراحل آموزش اکستنشن مژه به تمام این موارد توجه داشته باشید.

اکستنشن مژه بسیار ساده است و به روش های اصولی صورت می گیرد . اگر شما تمایل به کاشت مژه دارید ، باید با انجام برخی مراحل ساده و استفاده از لوازم آرایشی مناسب مژه‌های خود را درشت تر و بلند‌تر نشان دهید، با ما همراه باشید.

روش اکستنشن مژه

ابتدا یک لایه بسیار نازک از مژه مصنوعی به مدت 30 ثانیه داخل این مژه‌ها قرار داده می‌شود. سپس آن را از داخل پلک خارج می شود. این کار را باید تا زمانی انجام داد که مژه ‌های طبیعی شما فر و بلند شده باشند و بتوانید بدون فشار زیاد و ایجاد کشش، پلک‌های خود را در عین زیبایی فر نگه دارید.

یکی از مهم‌ترین اصول زیبایی صورت استفاده از ریمل حجم دهنده مژه است که به پرپشتی مژه‌ها نیز کمک می‌کند. با این حال اگر مژه‌های خود را اکستنشن کردید، دیگر نیازی به استفاده از ریمل حجم دهنده ندارید. در کنار این روش برای پرپشتی و حجیم شدن مژه‌ها، استفاده از روش‌های دیگری مانند کاشت مژه نیز وجود دارد که البته امروزه کمتر از آن استفاده می‌شود.

برای شروع بهتر است یک بار مژه‌های خود را به این شیوه اکستنشن کنید تا نتایج بهتری را دریافت کنید. اکستنشن به مژه‌ها ظاهری زیبا و طبیعی می‌دهد که برای هر فردی جذاب و دوست داشتنی است. به عبارتی اکستنشن مژه امروزه مزایای زیادی دارد.

مزایای اکستنشن کردن

اکستنشن مژه مزایای زیادی دارد و استفاده از آن بسیار آسان است، برای اینکه مژه‌های شما حالت طبیعی داشته باشند، استفاده از مژه مصنوعی به سلامت مژه شما کمک می‌کند و از ریزش آن جلوگیری می‌کند.

از طرف دیگر از نظر زیبایی و ظاهر جذاب هستند و به مژه‌های شما زیبایی خاصی می‌دهند. همچنین در بین خانم‌ها بسیار طرفدار دارند، و اکثر خانم‌ها از این روش استفاده می‌کنند. اکستنشن مژه نسبت به روش‌های دیگر، ماندگاری و دوام بیشتری دارد و به راحتی از بین نمی‌رود.

برای انتخاب صحیح یک مژه مصنوعی مناسب ابتدا باید با دقت این محصول را روی مژه‌های خود امتحان کنید. لازم است تا حتما به تمام این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع اکستنشن را انجام دهید.

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

اطلاعات فردی*