آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق

آرایش دائم صورت (تاتو)

آرایش دائم صورت (تاتو) نوعی آرایش صورت با ماندگاری بسیار بالا می باشد این روش برای خانم هایی که می خواهند همیشه آراسته و مرتب دیده شوند یک گزینه عالی می باشد.

آرایش روزانه با اندکی تحرک در طول روز و یا شستشو از بین می روند که مورد محبوب برخی افراد نمی باشند. بر همین اساس شرکت های بزرگ تولید کننده لوازم آرایشی با رونمایی محصولاتی با ماندگاری بالا تا حدودی سعی در رفع این مشکل شدند.

با این وجود چندان هم موفقیتی در آن حاصل نشد تا اینکه گرایش به سمت تاتو رونق پیدا کرد. آرایش دائم صورت روشی جدید و در عین حال مهیج در حرفه آرایشگری می باشد. در این روش که یکی از زیر شاخه های تاتو می باشد

رنگ دانه ها را با ابزار های تخصصی به زیر پوست انتقال می دهند. وقتی سخن از آرایش دائمی صورت به میان می‌آید منظور مادام العمر بودن آن نیست بلکه آرایشی با ماندگاری یک تا دو سال هست که می‌توان با ترمیم سالی یک الی دو بار آن را دائمی تر کرد.

در آرایش دائمی صورت که در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است خطوط چشم ها، ابرو ها و لب ها که مهم ترین بخش در آرایش می باشد تاتو می شود. در این مقاله به صورت تخصصی تر به این امر می پردازیم. برای کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با آرایش دائم تا پایان ما را همراهی نمایید.

 

آرایش دائم صورت تاتو

آرایش دائم صورت برای چه افرادی مناسب است؟

کلیه افرادی که عاشق آرایش هستند و تمایل دارند همیشه رنگ و لعاب داشته باشند می توانند آرایش دائمی صورت را برای این منظور انتخاب کنند. با این وجود انجام آرایش دائم صورت باید همواره با مراقبت هایی همراه باشد تا حد امکان از ایجاد عوارض احتمالی خودداری شود.

از جمله مواردی که باید به آن توجه کرد موارد زیر می باشد:

 1. به صورت مستقیم در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.
 2. این افراد حد امکان از رفتن به سونا و شنا کردن باید خودداری نمایند.
 3. حتما در زمان اعلام شده از طرف مرکز برای ترمیم رجوع شود.
 4. در قسمت هایی که آرایش دائم شده از لایه بردار و کیسه کشیدن هنگام حمام خودداری شود.
 5. آرایش دائم با کمک ابزار آلات مربوطه قابل پاک شدن می باشند در نتیجه از پاک کردن خودسرانه آن خودداری شود.

دوره آرایشگری دائم صورت (تاتو) زنانه

آرایش صورت یکی از مهم ترین اصل ها در کلیه مراسمات و مهمانی های خانمانه می باشد در نتیجه یادگیری اصولی آن برای افرادی که می خواهند علاوه بر خود آرایی از این راه کسب درآمد نمایند بسیار حائز اهمیت است. بر این منوال و به دنبال افزایش متقاضیان یادگیری این مهارت آموزشگاه ها و مراکز مختلفی در آقا نقاط کشور در این زمینه ارائه خدمات می کنند.

این دوره ها از آرایش ساده گرفته تا ژورنالی و در سطوح پیشرفته تر آرایش دائمی صورت را در بر می گیرد. در این میان آرایش دائم صورت (تاتو) به نسبت دوره های دیگر تخصصی تر می باشد.

در این دوره ها هنرجو:

 • انجام کلیه ضوابط و مقررات ایمنی و بهداشت فردی و محیطی
 • طریقه آلودگی زدایی ابزار ها و استفاده اصولی از دستگاه ها
 • آمادگی های لازم پوست قبل از انجام آرایش دائم
 • طراحی متناسب اعضای چهره متناسب با سلیقه مشتری و فرم صورت
 • آرایش دائمی ابرو ها و هاشور زدن آن
 • آرایش کامل لب ها با سایه لب
 • آرایش چشم ها و خط چشم متناسب با چهره
 • ترمیم نهایی چهره و متعادل سازی آن

و… را یاد می گیرد.

آموزشگاه خوش ذوق یکی از معتبر ترین این آموزشگاه ها در سطح تهران می باشد. در این مرکز کلیه آموزش ها زیر نظر بهترین مربیان سطح کشور همراه با اصول و متناسب با بازار کار آموزش داده می شود. پس از اتمام دوره و انجام تست مهرت در صورت تایید صلاحیت به هنرجو گواهی مهارت اعطا می شود.

شرایط شرکت در دوره های آرایشگری دائم

اگر ساکن تهران و حومه هستید و می خواهید با یادگیری یک حرفه علاوه بر کسب درآمد از محیط شاد و خلاقه نیز بهره مند شوید. آکادمی آموزشی خوش ذوق بهترین مرکز برای شماست.

در این مرکز کلیه خدمات آرایشگری از جمله تاتو صورت به شکل کاملا حرفه ای و تخصصی به هنرجویان آموزش داده می شود. کلیه عزیزان برای شرکت در این دوره ها می توانند از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشند.

فرم مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

اطلاعات فردی*