آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

گل دوزی و نازک دوزی

گل دوزی و نازک دوزی چیست؟ دوره نازک‌ دوزی پیش نیاز و پایه و اساس اکثر دوره های آموزش خیاطی است و اگر کسی این‌ دوره را با موفقیت پشت سر نگذارد در مراحل بعدی دوخت لباس از قبیل ضخیم‌ دوزی ،دوخت های مهارتی و… دچار مشکل می شود و نمیتواند مهارت های بعدی را به خوبی  فراگیرد.افراد علاقمند در ابتدا با ابزار و مواد اولیه این رشته آشنایی پیدا می کنند و درمورد نحوه درست به کارگیری این ابزار راهنمایی می شوند.هنرجو با شرکت در دوره نازک دوزی مهارت های مختلفی از قبیل دوخت های دستی، انواع مختلف دوخت باچرخ و ‌‌… آشنا می شود.

گل دوزی و نازک دوزی
گل دوزی و نازک دوزی

در دوره نازک دوزی طریقه رسم الگو و رفع عیب های اندامی و اصلاح این عیوب به شما آموزش داده می شود. فردی که از ابتدای آموزش خیاطی به دوره نازک‌ دوزی وارد می شود دانش لازم برای شناخت پارچه را بدست می آورد و با ابزارهای مختلف از قبیل بشکاف، زانفیکس، انگشتدانه، کارین واشل به طور کامل آشنایی پیدا می کند.امروزه در اکثر آموزشگاهای خیاطی، نازک دوزی به روش متریک آموزش داده می شود که در ادامه با این‌ روش بیشتر آشنا خواهیم شد.

روش متریک‌ در دوره نازک‌ دوزی

هدف اصلی این متد این است که هنرجویان به این اطمینان برسند که می توانند استعداد های خود را در سبک های بی نظیر و متنوع الگو به طور وسیعی گسترش دهند. آموزش اصولی این متد برای افراد بسیار هیجان‌ انگیز و سرگرم کننده می باشد. در روش متریک دقت بسیار اهمیت دارد و همچنین در این متد با ترسیم ایده های گوناگون می توان لباس های متعددی با تنوع بسیار زیاد و جذاب تولید کرد.

چرا باید در دوره نازک دوزی شرکت کنیم؟

۱_با شرکت دوره نازک دوزی زنانه می توانید نیازهای روزانه خود و خانوادتان از طریق دوختن لباس های متنوع رفع کنید.

۲_شما با شرکت در دوره نازک دوزی و کسب مهارت کافی می توانید در منزل کسب و کار خود را، راه اندازی کنید و از طریق دریافت سفارش های دوخت، به در آمد بسیار خوبی برسید.

۳_این دوره برای افراد مبتدی و کسانی که در زمینه خیاطی مهارت و آشنایی زیادی ندارند انتخاب بسیار مناسبی می باشد که با شرکت در دوره نازک‌ دوزی  می توانند مهارت لازم‌ را بدست آورند و از این طریق منبع درآمد خوبی نیز داشته باشند.

۴_دوره نازک دوزی پیش نیاز تمام دوره های دیگر خیاطی می باشد. بنابراین آموزش های این دوره کمک بسیار شایانی به یادگیری دوره های بعدی می کند.

چرا باید در دوره نازک دوزی شرکت کنیم؟

دوره ی آموزشی نازک‌ دوزی شامل چیست؟

 

دوره نازک‌ دوزی با هر متد و روشی  به یک فرد مبتدی مهارت هایی از قبیل چگونگی کار با ابزار خیاطی ، وسایل دوخت وآشنایی با انواع پارچه را می آموزد و همچنین رسم الگوهای مختلف انواع دامن، پیراهن، بلوز، ترسیم الگوی آستین های ساده و همچنین آستین هایی بامدل های متنوع  از قبیل آستین پفکی، چین دار، شیپوری،  وهمچنین ترسیم الگو یقه هایی مانند ایستاده،شکاری ، انگلیسی ،آرشال آمریکایی ویقه های صاف دراین متد آموزش داده می شود.

مدت زمان برای آموزش دوره نازک‌ دوزی چند ماه می باشد؟

مدت زمانی که نیاز است تا یک فرد مبتدی در دوره های نازک دوزی شرکت کند یک دوره ۴ ماهه می باشد که قریب به ۴۸۰ ساعت، برای آموزش این فرد نیاز مند می باشد.هنرجو در طی این دوره کلیه آموزش و مهارت های لازم‌ را کسب می کند و برای دوره های بعدی آمادگی های لازم‌ را کسب می کند. برای یادگیری صفر تا صد نازک دوزی، از طریق معروفترین و بهترین آموزشگاه های خیاطی در تهران و سایر شهرها اقدام کنید.

مدت زمان برای آموزش دوره نازک‌ دوزی چند ماه می باشد؟
گل دوزی و نازک دوزی

آموزش دوره های نازک‌ دوزی شامل مراحل زیر می باشد:

مهارت نازک‌ دوزی بخش اول

شامل آشنایی با انواع چرخ خیاطی و روش روشن کردن و راه اندازی، چگونگی سرویس کردن چرخ خیاطی و آشنایی با انواع اتو و مهارت اتو زدن درزها.

مهارت نازک‌ دوزی بخش دوم

شامل آموزش هایی از قبیل  محاسبه مقدار پارچه مورد نیاز، آماده کردن پارچه برای برش و همچنین نحوه درست قراردادن الگو بر روی پارچه های مختلف( از نظر طرح ونقش های مختلف پارچه) می باشد.

مهارت نازک دوزی بخش سوم

شامل آموزش دوخت انواع درز، پنس، پاکدوزی، تودوزی و گوشه های سجاف می باشد.

مهارت نازک دوزی بخش چهارم تا یازدهم

مهارت نازک دوزی بخش چهارم تا یازدهم شامل انواع آموزش انواع دوخت ها می باشد.

مهارت نازکی دوزی بخش یازدهم

شامل آموزش دوخت انواع لباس های زیر، زیرپوش و انتقال پنس به قسمت های مختلف می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *