آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کاشت ناخن چگونه است؟

 کاشت ناخن چگونه است؟

با پیشرفت علم و دانش روش‌های زیبایی جدیدی ابداع شده است که بسیار پرمتقاضی هستند، این روش‌ها در زمینه‌های مختلف کارایی دارند. یکی از زمینه‌ها ناخن است که در زیباتر شدن دست‌ها نقش چشمگیری دارد. در چند سال اخیر کاشت ناخن توسط بانوان بسیار مورد استقبال قرار گرفته البته نمی توان گفت که فقط برای زیبای از کاشت استفاده می‌کنند. بسیاری از افراد به‌صورت مداوم ناخن‌های خود را می‌جوند این امر ممکن است بر اثر استرس باشد. با کاشت ناخن همچنین امری دیگر امکان‌پذیر نیست البته بعضی از افراد قصد دارند البته بعضی افراد علاقمند هستند از این راه کسب‌درآمد کنند. در این مطلب قصد داریم درباره کاشت ناخن و شیوه انجام آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین، ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره های حضوری و آنلاین آموزش انواع کاشت ناخن را به همراه ارائه مدرک معتبر، برگزار می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

کاشت ناخن چگونه است؟

با انواع کاشت ناخن آشنا شویم:

کاشت ناخن انواع مختلفی دارد که افراد متناسب با نیاز و هزینه در نظر داشته می‌توانند آن‌ها را انتخاب کنند. البته نوع آب‌و‌هوای محل زندگی نیز نقش چشمگیری در انتخاب نوع کاشت دارد. با توجه به اینکه این انواع بسیار زیاد هستند چند نوع پرطرفدار را معرفی خواهیم کرد.

‌کاشت قالبی

کاشت قالبی بسیار راحت است برای انجام این کار ابتدا باید مواد اولیه مورد نیاز را داخل قالب ناخن مصنوعی بریزند. بعد از انجام این کار مواد به شکل قالب ناخن در می‌آیند که بعد  استفاده از مواد ضد قارچ ناخن قالب را بر روی ناخن می‌گذارند. سپس  باید ناخن را از قالب جدا کنید، اکنون می‌توانید با دقت شروع به طراحی ناخن کنید. اما این روش کاشت ماندگاری زیادی ندارد و ناخن‌ها سریع می‌شکنند  که این امر سبب شده افراد تمایل زیادی به استفاده از آن نداشته باشند.

کاشت ناخن پودری

برای انجام کاشت ناخن پودری ابتدا باید ناخن و اطراف آن را به‌طورکامل ضدعفونی کرد، سپس سر ناخن‌ها را با زاویه ۴۵ درجه کوتاه می‌کنند. اکنون زمان آن رسیده که آهسته و ضرب مانند باندر را بر روی ناخن بزنید تمام سطح ناخن را چسب زده و به درون پودر ناخن فرو کنید. بعد از خشک شدن می‌توانید پودرهای اضافی را از روی سطح ناخن جدا کنید دوباره بر روی سطح ناخن چسب بزنید و سپس اکتیویتر را روی ناخن بزنید. با استفاده از سوهان ناخن را مرتب کنید و در انتها از تاپ گت استفاده کنید.

کاشت ناخن ژله‌ای

در این روش یک لایه شیشه‌ای بر روی سطح ناخن ساخته می‌شود که بسیار محکم است این لایه با استفاده از تاپ‌شاین، فینیشینگ ژل و بیلدینگ ژل ساخته می‌شود. البته برای انجام این نوع کاشت به دستگاه UV نیز نیاز دارید که بعد از هر بار ژل زدن باید سطح ناخن را درون آن قرار دهید. برای از بین بردن چسبندگی نیز باید از ماده کلینر استفاده شود این مدل کاشت بسیار ظریف تر از کاشت پودری بوده و دوام دو هفته‌ای دارد.

کاشت ناخن ژله ای

تجهیزات کاشت ناخن کدام اند؟

در انجام کاشت ناخن تجهیزات نقش کلیدی را برعهده دارند تا به‌امروز تجهیزات مختلفی برای انجام انواع کاشت تولید و عرضه شده‌اند. ازجمله این تجهیزات می‌توان به دستگاه‌های مختلف، انواع سوهان و ناخن‌گیر، بافر و غیره اشاره کرد. انجام بعضی از انواع کاشت بدون خریداری این وسایل امکان‌پذیر نیست. بر همین اساس اگر در حرفه کاشت ناخن قصد دارید فعالیت داشته باشید نیاز است که ابتدا تجهیزات مدرن و کارآمد انواع کاشت را خریداری کنید.

ماندگاری کاشت ناخن تا کی است؟

اگر ماندگاری یک روش زیبایی کم باشد  افراد تمایلی به استفاده از آن ندارند اما در مورد کاشت ناخن میزان ماندگاری کاملاً متغیر است. میزان ماندگاری به عوامل متعددی مانند نوع کاشت، مواد به‌کار برده شده، تجهیزات و غیره  بستگی دارد. قطعا اگر شما برای انجام کاشت به یک مرکز مراجعه کنید که تجهیزات مدرن داشته باشد و افراد ماهر کار کاشت را انجام دهند باید توقع بیشتری از نظر ماندگاری کاشت داشته باشید. البته هر کدام از انواع کاشت ماندگاری خاص خود را دارا هستند که با شناخت آن‌ها می‌توانید نوع ماندگارتر را انتخاب کنید.

هزینه انجام کاشت ناخن چقدر است؟

طبیعتاً یکی از فاکتورهای اساسی افراد برای استفاده از این خدمات قیمت آن است، اما باید بگوییم که به دلیل وجود انواع کاشت ناخن بیان دقیق قیمت آن ممکن نیست. به‌عبارتی دیگر با توجه به روش کاشتی که شما از آن استفاده مکانی قیمت نهایی مشخص خواهد شد. در بعضی مناطق به‌دلیل وجود آب‌و‌هوای خاص امکان استفاده از همه نوع کاشت وجود ندارد و افراد فقط می‌توانند از نوع خاص کاشت ناخن استفاده کنند. البته مرکزی که شما برای کاشت به آنجا مراجعه می‌کنید در قیمت نهایی نیز تاثیر گذار است اما به‌طور‌کلی هزینه کاشت ناخن چندان زیاد نیست.

هزینه انجام کاشت ناخن

سخن پایانی

اگر ناخن‌های شما بد فرم هستند با کاشت ناخن می‌توانید تغییر اساسی در آن‌ها ایجاد کنید و ظاهر دستان خود را بهبود ببخشید. در این مطلب مواردی را ارائه کرده‌ایم که با مطالعه آن‌ها با شیوه انجام کاشت ناخن و انواع آن آشنایی پیدا خواهید کرد. البته اگر شما به دنبال یک منبع درآمد باشید کاشت ناخن گزینه مناسبی برای شما است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *