آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هزینه آموزش کاشت ناخن در تهران

هزینه آموزش کاشت ناخن در تهران امروزه کاشت ناخن یکی از لاین های پر متقاضی در حوزه هنر آرایشگری می باشد که با استقبال افراد زیادی رو به رو می باشد. این روش بیشتر برای افرادی مناسب می باشد که دارای صدفی کوتاه ناخن هستند و یا تمایل دارند دستانشان همیشه زیبا دیده شود.

چرا که ناخن جزء مهمی در زیبایی دست ها به شمار می رود. این روش که در مدل های متفاوتی متناسب با سلیقه افراد قابل طراحی می باشد در آرایشگاه ها صورت می گیرد. با توجه به رونق و گرایش افراد به کاشت ناخن علاقمندان زیادی به آموزش این هنر گرایش پیدا کرده اند.

در این میان یکی از دغدغه افرادی که می خواهند به یک ناخن کار تبدیل شوند هزینه آموزش کاشت ناخن در تهران می باشد. این دوره ها به صورت مبتدی و پیشرفته برگذار می شود و هر کدام شهریه خاص خود را دارد. برای یادگیری کامل این دوره ها به صورت اصولی و متناسب با بازار کار در ابتدا باید دوره مبتدی را گذرانده و سپس در دوره های تخصصی تر که طراحی ناخن را نیز شامل می شود شرکت نمایید.

امروزه در سالن های زیبایی لاین کاشت ناخن یکی از بخش های مهم به شمار می رود در نتیجه افراد با یادگیری این حرفه می توانند به راحتی در هر یک از این مراکز به فعالیت خود ادامه دهند. همچنین می توانند به صورت مستقل مرکز کاشت ناخن خود را افتتاح کنند.

بهترین آموزشگاه کاشت ناخن در تهران

با توجه به بازار گرم کاشت ناخن و تمایل افراد به یادگیری این حرفه در مراکز مختلفی دوره های متنوع کاشت ناخن آموزش داده می شود.

در این دوره ها:

  • انواع کاشت
  • طرز کار با مواد و دستگاه های مرتبط با آن
  • کاشت و ریمو ناخن
  • طراحی ناخن

به هنرجو آموزش داده می شود. این دوره ها در آموزشگاه ها و آرایشگاه ها صورت می گیرد و افراد با توجه به هدف خود هر کدام از این راه ها را برای آموزش انتخاب می کنند. درنتیجه اگر به دنبال آموزش های اصولی به همراه اخذ مدرک هستید انتخاب آموزشگاه حرفه ای بهترین گزینه است. در این آموزشگاه ها که زیر نظر اداره فنی حرفه ای اداره می شود کلیه بخش ها زیر نظر مربی حرفه ای به صورت عملی تدریس می شود. در پایان دوره نیز پس از کسب مهارت های لازمه از هنرجو آزمون مهارت گرفته شده  مدرک قابل ترجمه اعطا می شود.

یکی از معتبر ترین آموزشگاه های تخصصی در این زمینه در سطح تهران آکادمی آموزشی خوش ذوق می باشد. آموزشگاه خوش ذوق برگرار کننده انواع دوره های مرتبط با آرایشگری از جمله دوره کاشت ناخن با آموزش های حرفه ای توسط با تجربه ترین و برترین مربیان کشور توانسته است به یکی از معتبر ترین آموزشگاه های هنری در سطح کشور تبدیل شود.

هنرجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند به راحتی و با مهارت کافی کسب و کار خود را راه اندازی نموده و یا در یکی از آرایشگاه های بنام مشغول به کار شوند.

دوره کاشت ناخن چقدر زمان می برد؟

اگر می خواهید به یک ناخن کار حرفه ای تبدیل شوید باید کلیه دوره های مبتدی و پیشرفته را بگذرانید. در هر کدام از این دوره ها مهارت های مرتبط به هنرجو آموزش داده می شود که در مراحل بعدی این اطلاعات تکمیل می شود.

این دوره ها شامل:

  • دوره مبتدی

این دور برای افرادی است که به تازگی می خواهند این آموزش ها را بگذرانند. در پایان این دوره نیر کارآموز می تواند وارد بازار کار شود اما اگر هدف بزرگی دارید و می خواهید به یک فرد درجه یک در این حیطه شناخته شوید بهتر است مهارت های خود را تکمیل نمایید.

  • دوره پیشرفته ناخن با پودر

در این دوره انواع کاشت ها از قبیل: بیبی بومر، فرنچ، کاشت قالبی، کاشت گل برجسته، ماربل و… را شامل می شود.

  • دوره پیشرفته ناخن با ژل

در این دوره مباحثی از قبیل: شناخت ابزار کار با ژل، کاشت با قلم،نحوه کاشت با ژل بیلدر، لمینت کردن ناخن، کاشت کاور و گریم، کاشت با فیبر گیاهی و پارافین تراپی آموزش داده می شود.

هزینه مواد و تجهیزات کاشت ناخن چقدر است؟

جدا از هزینه های لازم برای آموزش، کاشت ناخن دارای هزینه های ثابتی نیز می باشد. این هزینه ها شامل خرید دستگاه های تخصصی کاشت ناخن از جمله: دستگاه سوهان برقی و دستگاه UV، انواع لاک ژل، انواع سر سوهان، پارافین و… می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *