آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق

معرفی 6 مدل رنگ مو روشن جذاب برای تابستان

اگر قصد دارید برای تابستان یک تغییر شیک و زیبا در چهره خود ایجاد کنید بهترین کار روشن کردن رنگ موهایتان است. رنگ مو روشن در طیف های مختلفی وجود دارد و با ترکیب رنگ ها مدل های مختلفی از این رنگ ها ساخته می شوند. رنگ مو روشن برای خانم هایی که پوست سفیدی دارند بسیار زیبا و دلنشین است و تغییرات زیادی در چهره آنها ایجاد می کند.

رنگ موی بلوند و سایر رنگ موهایی که در دسته رنگ های روشن قرار می گیرند تاثیر زیادی در جذابیت چهره شما دارند. رنگ مو روشن انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها فرمول ترکیبی مخصوصی دارند. در ادامه به معرفی فرمول های ترکیبی چند مدل رنگ مو روشن پرطرفدار که باعث شادابی بیشتر چهره شما می شوند میپردازیم. اگر شما هم به دنبال یک رنگ موی روشن جذاب برای فصل تابستان هستید با ما همراه باشید.

بلوند دودی رنگ مو روشن و منحصر به فرد

برای ساختن رنگ های روشن منحصر به فرد، فرمولاسیون خاصی وجود دارد و برای داشتن این رنگ موها نیاز است تا در ابتدا دکلره انجام شود.

رنگ موی بلوند دودی بسیار زیبا و جذاب است و از پرطرفدارترین رنگ ها در بین خانم ها محسوب می شود. برای اینکه یک بلوند دودی خوشرنگ و زیبا داشته باشید باید موهایتان با دکلره پایه 9 بی رنگ شود و بعد از انجام این فرایند برای رنگ کردن موها نیاز به یک سوم واریاسیون دودی و اکسیدان شش درصد دارید.

بلوند دودی زیبا و با شکوه
بلوند دودی زیبا و با شکوه

بلوند عسلی رنگ مویی ملیح و جذاب

بلوند عسلی یکی دیگر از رنگ های محبوب در بین خانم ها است. اکثر افرادی که به دنبال یک رنگ مو روشن زیبا و بدون ریسک هستند، بلوند عسلی را انتخاب می کنند. برای داشتن موهایی به رنگ بلوند عسلی باید موهایتان دکلره شود و به پایه 8 برسد. با ترکیب مساوی دو رنگ بلوند طلایی و بلوند شکلاتی به همراه اکسیدان شماره یک میتوانید در نهایت به رنگ بلوند عسلی برسید.

رنگ مو روشن بلوند عسلی شیک و پرطرفدار
رنگ مو روشن بلوند عسلی شیک و پرطرفدار

رنگ موی مرجانی، ترند و خاص در سال 2023

بدون شک رنگ موی مرجانی یکی از خاص ترین رنگ موهای روشن است و یک تغییر بزرگ در چهره شما ایجاد می کند. این طیف از رنگ مو روش جزو رنگ های گرم محسوب می شود به همین دلیل در شاداب و جوانتر نشان دادن چهره بسیار تاثیرگذار می باشد. همانطور که گفتیم برای داشتن این مدل رنگ موها باید دکلره انجام شود.

برای به دست آوردن این رنگ مو به 30 میل رنگ موی مسی شماره 6، 10 رنگ موی طلایی شماره 6 ، 20 میل اکسیدان 12 درصد و یک نخود واریاسیون قرمز نیاز دارید. بعد از ترکیب رنگ ها اکسیدان و واریاسیون را اضافه کنید. میزان واریاسیون بسته به حجم و قد موها متفاوت است و برای موهایی که پر حجم هستند و قد بلندی دارند باید میزان واریاسیون را بیشتر کنید. به دست آوردن این مدل رنگ ها نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد و هر گونه بی دقتی باعث خراب شدن رنگ مو می شود.

فرمولاسیون رنگ موی مرجانی خاص
فرمولاسیون رنگ موی مرجانی خاص

رنگ موی کاراملی گرم و شاداب

رنگ موی کاراملی از دیگر رنگ های جذاب و شادابی است که تناژ گرم دارد و زیبایی چهره تان را چند برابر می کند.

برای داشتن رنگ موی کاراملی از 50 میل بلوند طلایی، 30 میل بلوند خاکستری پلاتینه، 50 میل بلوند بژ 7.31 استفاده می شود. بعد از ترکیب رنگها به 10 سانت واریاسیون نقره ای ، 5 سانت واریاسیون سه صفر، یک سانت واریاسیون دودی و 50 میل اکسیدان 6 درصد نیاز است. رنگ موی کاراملی بر روی موهای دکلره شده بر پایه 10 انجام می شود. برای اینکه رنگ موی کاراملی زیبایی داشته باشید باید به میزان ترکیب رنگ ها توجه کنید.

معرفی جدیدترین رنگ موهای روشن
معرفی جدیدترین رنگ موهای روشن
رنگ مو دودی نقره ای سبکی متفاوت برای افراد خاص پسند

رنگ مو روشن دودی نقره ای جزو رنگ موهای روشن متفاوت و هیجان انگیز است به همین دلیل مورد پسند همه افراد نمی باشد. این رنگ نیاز به پایه دکلره 10 دارد و لازم است این کار با دقت و مهارت انجام شود.

برای داشتن رنگ موی دودی جذاب باید رنگ موی دودی شماره 10 و 30 میل از رنگ موی دودی شماره 9 با هم ترکیب شوند. 10 سانت واریاسیون نقره ای، 5 سانت واریاسیون دودی و اکسیدان صفر درصد از دیگر ترکیبات ضروری برای درست کردن رنگ موی دودی نقره ای هستند.

فرمولاسیون رنگ موی دودی نقره ای.
فرمولاسیون رنگ موی دودی نقره ای.
رنگ موی کنفی پرطرفدار در بین اکثر خانم ها

رنگ مو روشن کنفی یکی دیگر از رنگ های روشن محبوب در بین خانم ها است و به دلیل تناژ ملیح و روشنی که دارد باعث زیبایی بیشتر چهره آنها می شود. از ترکیب مساوی دو رنگ زیتون پلاتین و بلوند طلایی روشن به همراه دو سانت واریاسیون سه صفر و اکسیدان یک درصد این رنگ مو حاصل می شود. رنگ مو کنفی نیاز به پایه دکلره 9 دارد.

رنگ موی روشن و جذاب کنفی
رنگ موی روشن و جذاب کنفی
جمع بندی

اکثر خانم ها علاقمند به رنگ مو روشن هستند و این رنگ ها به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارند تنوع بی نظیری در چهره افراد ایجاد می کنند. ما در این مقاله 6 مدل از رنگ موهای روشن زیبا و پرطرفدار را با استفاده از دکلره انجام میشوند را برای شما معرفی کردیم اما رنگ های روشن زیادی هستند که نیازی به دکلره ندارند و می توانید برای ایجاد تنوع به راحتی از آنها استفاده کنید. برای داشتن رنگ مو روشن بهتر است به فردی متخصص و ماهر در این زمینه مراجعه کنید تا موهایتان دچار آسیب و سوختگی نشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *