آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مراقبت های بعد از کاشت ناخن

اخیرا کاشت ناخن در بین بانوان طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است کاشت ناخن که سبب می شود ناخن های شما بسیار زیباتر وجذاب تر به نظر برسند نیازمند مراقبت هایی می باشد که این مراقبت ها سلامت وزیبایی ناخن هایتان را حفظ می‌کند.یکی از مهم ترین و حیاتی ترین مرحله بعد ازکاشت ناخن مراقبت از آن می باشد که باید به آن توجه ویژه ای داشت. همچنین، اگر شما علاقه مند به یادگیری این حرفه هستید، ما دوره آموزش کاشت ناخن را به شما پیشنهاد می کنیم. با سپری کردن این دوره در آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق، شما تمام تکنیک های کاشت ناخن (اعم از کاشت ناخن با ژل، فرمر، قالب و …) را خواهید آموخت و در انتها نیز مدرک معتبر دریافت خواهید کرد.

ترمیم ناخن ها

کاشت ناخن حس خوب و سرزندگی را در شما ایجاد می‌کند ولی اگر به طوراصولی و درست از آن ها مراقبت نکنید این حس خوب خیلی سریع از بین می رود.به همین دلیل است که باید بعداز کاشت ناخن مراقبت از ناخن را در اولویت قرار دهید تاعلاوه بر زیبایی، سلامت ناخن های شما نیز حفظ شود.شما بعد از کاشت ناخن هرچند وقت یک بار باید ناخن های خود را ترمیم کنید.مراقبت های شما بعد از کاشت ناخن  در فاصله بین کاشت و ترمیم سبب زیبایی و استحکام آن ها می شود.قبل از هرگونه اقدامی برای کاشت ناخن شما باید از بهداشتی بودن محیط و تمیز بودن تجهیزات کاشت ناخن اطمینان کامل حاصل فرمایید و به سراغ فردی بروید که تجربه و تخصص زیادی در این زمینه دارد.آکادمی خوش ذوق با محیطی کاملا بهداشتی و کادری بسیار باتجربه و حرفه ای بهترین خدمات کاشت ناخن‌ را برای شما ارائه می دهد.

اهمیت رعایت بهداشت در کاشت ناخن

به دلیل ارتباط مستقیم کاشت ناخن با سلامت شما،کاشت باید به صورت اصولی و بهداشتی انجام گیرد تا ناخن های شما متحمل آسیب های جبران ناپذیر نشوند. اگر می خواهید که علاوه برداشتن کاشتی زیبا، سلامت ناخن هایتان نیز حفظ شود پیشنهاد ما به شما مراجعه به سالن های آرایشی معتبر است.

اهمیت رعایت بهداشت در کاشت ناخن

برای مراقبت بعد ازکاشت ناخن رعایت چه نکاتی ضروری است؟

 

کارنکردن با ناخن های خود

کلا نباید از ناخن های خود برای انجام فعالیت های مختلف استفاده کنید حالاچه ناخن هایتان کاشت باشد وچه ناخن های طبیعی خودتان باشد.

هنگامی که ناخن هایتان را ژل زدید و یا کاشت شما، ناخن مصنوعی است به مدت  یک الی دو روز به مراقبت نیاز دارند این مدت زمان فرصتی است که شما به ناخن هایتان می دهید تا کاملا روی دست شما بچسبند.حتی بعد ازتثبیت کامل ناخن ها، شما باید با احتیاط بسیار زیاد فعالیت انجام دهید.

از دستکش استفاده کنید

برای مراقبت از ناخن های خود بعداز کاشت ناخن و هنگامی که شما مجبور به انجام فعالیت هایی همچون شستشو و باغبانی با دست می باشید استفاده از دستکش ضروری می باشد.هرچقدرشما ناخن هایتان را از رطوبت و آلودگی دورتر نگه دارید سلامت ناخن هایتان بهتر حفظ خواهد شد.

استفاده از دستکش همچنین سبب می شودکه تماس ناخن هایتان با سطوح و وسایل مختلف به کم ترین میزان ممکن برسد.درهنگام استفاده از محصولات شوینده نیز پوشیدن دستکش ضروری می باشد. زیرا مواد شوینده حاوی ترکیبات شیمیایی هستند که این ترکیبات به کاشت های شما آسیب وارد می کند.

از آب و رطوبت زیاد اجتناب کنید

در تماس قرارگرفتن ناخن های کاشته شده شما با رطوبت و آب زیاد سبب کاهش استحکام کاشت های شما می شود و ناخن هایتان زیبایی وجذابیت اولیه خود را از دست می دهند.

اجتناب از آتش و حرارت

بعد از کاشت ناخن حتی الامکان دست های شما باید از آتش و حرارت دور باشند زیرا نزدیک شدن به آتش سبب آب شدن کاشت های شما می شود.

مرطوب کردن ناخن های کاشته شده با کرم مرطوب کننده

بعد از هر بار شستن دست های خود، استفاده از کرم مرطوب کننده بسیار ضروری می باشد.این کار لطافت ناخن های شمارا افزایش می دهد و سبب بالا بردن استحکام ناخن های شما می شود.

برای ریموکردن ناخن ها به فرد متخصص وبا تجربه مراجعه کنید

اگر می خواهید ناخن های خود را ریمو کنید و یا مشکلی برای ناخن هایتان پیش آمده و قصد ترمیم ناخن را دارید باید حتما از یک فرد متخصص و باتجربه کمک بخواهید زیرا این کاربسیار تخصصی می باشد و باید درمحیطی مخصوص و بهداشتی با ابزار و وسایل بهداشتی انجام گیرد.

آکادمی خوش ذوق یکی از بهترین آکادمی های آرایشی می باشد که متشکل از کادری  باتجربه و حرفه ای می باشد و بهترین خدمات کاشت ناخن را به شما ارائه می دهد.اگر شما بدون مراجعه به تخصص اقدام به ریموکردن ناخن هایتان کنید سلامت ناخن های طبیعیتان به خطر می افتد و ناخن هایتان متحمل آسیب های جبران ناپذیری خواهند شد.همچنین مراجعه نکردن به فرد متخصص و باتجربه برای ریموکردن ناخن هایتان سبب ایجادعفونت های قارچی در ناخن هایتان می شود.پس توجه به این نکته ضروری می باشد.

استفاده از روغن های مخصوص کوتیکول

استفاده مداوم از روغن کوتیکول سبب تقویت و افزایش استحکام ناخن های طبیعی شما میشود.

مصرف این روغن ها برای پوست و ناخن هایتان از ترک خوردن و زود شکستن ناخن ها جلوگیری می کند و مزیت های بسیاری برای ناخن های شما دارد. مانیکور کردن بعد از ریمو، دور نگه داشتن ناخن هایتان از مواد آرایشی چرب و اجتناب از به کاربردن استون و پاک کننده های حاوی الکل از دیگر نکاتی است که بعد از کاشت حتما باید به آن ها دقت و توجه کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *