آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

مدل های ترند انواع شینیون

مدل های ترند انواع شینیون

مدل های ترند انواع شینیون مو بسیار زیاد هستند. مدل‌های مختلفی از شینیون‌های مو وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با مواد مختلفی درست شده‌اند .

اگر چه این شینیون‌ها از همه نظر عالی هستند اما باید آن‌ها را درست انجام دهید ، به طور کلی برای اینکه مدل شینیون موهایتان زیبا به نظر برسند و روی آن‌ها تاثیر بگذارد، باید زیباترین و بهترین مدل را از قبل انتخاب کرده باشید. به این موارد دقت کنید.

مدل‌های ساده مو ، حالت‌های خاص مو ، بافت مو ، رنگ مو و… . انواع شینیون هستند که می‌توانید آن‌ها را در سالن‌های زیبایی انجام دهید. این شینیون‌ها بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند . بهتر است که با انواع آن آشنا شده باشید. همچنین، ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره شنیون مو ژورنالی را برای هنرجویان و علاقه مندان برگزار می‌کنیم.

مدل های ترند انواع شینیون

در انتخاب مدل شینیون نباید عجله کنید. زیرا ممکن است در زمان انتخاب مدل شینیون گیج شوید و زیبایی شینیون برایتان زیاد نباشد. در این حالت بهتر است از آرایشگر کمک بگیرید .اگر قصد دارید مدل شینیون ساده ای را انتخاب کنید و فقط می‌خواهید در زمان کوتاه موهایتان را فر کنید ، سراغ مدل‌های فرکننده مو نروید زیرا ممکن است با موهای فر کمی بدفرم و نامرتب به نظر برسید. به این نکته توجه زیادی داشته باشید.

مدل های پرطرفدار شینیون:

شینیون مو به شکل‌های متفاوتی انجام می‌شود و شما با کمی خلاقیت و وقت گذاشتن می‌توانید مدل دلخواه خود را با هزینه بسیار کم بدست بیاورید. شینیون‌های مختلف برای انواع مو از جمله : شینیون کوتاه ، شینیون بلند، شینیون بافت، شینیون بافت آفریقایی، شینیون بافت فرانسوی ، بافت‌های فانتزی، از مدل‌های ترند انواع شینیون می‌باشد. لازم است تا شما حتما این موارد را از یکدیگر تفکیک کنید و به این موارد توجه زیادی داشته باشید.

شینیون‌هایی هستند که در سالن‌های آرایش بیشتر از بقیه مورد استقبال قرار می‌گیرند. می‌توان به ‌مدل ماهی اشاره کرد که طرفداران زیادی دارد . از طرف دیگر می‌توان به شینیون‌های مخصوص صورت‌های گرد و بیضی شکل اشاره کرد.

شینیون‌های جمع و مدل‌های باز امروزه بیشتر از بقیه طرفدار دارند. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با انواع شینیون باز آشنا شده و به بهترین روش آن را بر روی سر خود اجرا کنید. در قسمت زیر چند تصویر از مدل های ترند انواع شینیون برای شما آورده ایم که می تواند برای شما انتخاب خوبی باشد.

همچنین می‌توانید از این مدل شینیون‌ها در جشن عروسی خود استفاده کنید. در انتخاب شینیون‌های خود باید به سبک و سلیقه خود نیز توجه کنید.خوش ذوق آکادمی می‌تواند در هر زمینه‌ای راهنمای شما باشد.

بررسی شینیون با حالت صورت شما :

شینیون مو

شینیون‌های کوتاه و بلند برای خانم‌هایی که موهای موج دار و صاف دارند مناسب می‌باشد. اگر موها کوتاه باشد شینیون هم اندازه حجم کوتاهی مناسب‌تر است .اگر موهای بلندی دارید باید به همان نسبت از شینیون بلندتر با توجه به فرم صورت و موهای‌تان انتخاب کنید.

اگر موهای شما حالت دار است، شینیون‌های پر پشت مناسب‌تر هستند . شینیون‌هایی که صاف هستند و حالت‌های مختلفی دارند برای خانم هایی که صورت گردی دارند مناسب می‌باشند. اگر صورت کشیده‌‌ای دارید بهتر است شینیون‌های بلند را با توجه به فرم صورت و موهای‌تان انتخاب کنید. اگر هم صورت تان ریز است، شینیون‌های حجم دار با موهای ریز را انتخاب کنید. به طور کلی می‌توان شینیون را به دو دسته ی سبک و سنگین تقسیم کرد . ‌شینیون‌های سبک شینیون‌هایی هستند که برای موهای بلند مناسب هستند. شینیون‌های سنگین شینیون‌هایی هستند که برای موهای کوتاه مناسب‌اند .

در هر نوع شینیون مدل خاصی از آن را می‌توان استفاده کرد. انواع شینیون‌ سبک شینیون‌هایی هستند که دارای بافت خاصی می‌باشند و برای موهای بلند مناسب نیستند. شینیون‌های سنگین دارای بافت مشخصی هستند . هر کدام برای افراد متفاوتی مناسب می‌باشد. حتما به این اصول توجه زیادی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: مدل های ترند شینیون جلوی مو 

مدل های پرطرفدار و محبوب شینیون:

شینیون اروپایی

شینیون اروپایی یکی از انواع محبوب شینیون است که طرفداران زیادی دارد. این شینیون‌ها اغلب در مدل‌های ساده و شل می‌باشند. با این حال هر کدام می‌توانند در مراسم‌های متفاوت، مورد استفاده قرار بگیرند.  این یکی از مدل های ترند انواع شینیون به حساب می‌آید.

شینیون کاغذی

یکی از مدل های ترند انواع شینیون در کشور ما، شینیون کاغذی به شمار می‌رود. به عبارتی هر کدام از شینیون‌ها می‌توانند برای شما مناسب باشند. مشروط به این که مطابق با اصول چهره خود، این شینیون را انتخاب کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا به ویژگی‌های انواع شینیون توجه کرده و بر این اساس بهترین آن را انتخاب کنید. به عبارتی بهتر است که از مدل‌ های ترند انواع شینیون در مراسم‌های خاص خود بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *