آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

صفر تا صد کاشت ناخن چگونه انجام می شود؟

صفر تا صد کاشت ناخن :یکی از کارهای مربوط به زیبایی و رفع مشکلات ناخن ها، کاشت ناخن است. با کاشت ناخن توسط افراد متخصص و با مواد مرغوب و باکیفیت، ضعیفی، شکنندگی و بدشکلی ناخن های خود را رفع خواهید کرد. زیبایی ناخن های کاشته شده با توجه به طرح و رنگ انتخابی کاملا متفاوت است اما نمی توان منکر جذابیت و چشمگیر شدن ناخن ها شد. اگر شما هم می خواهید در مورد صفر تا صد این مهارت اطلاعاتی به دست آورید یا در کلاس های آموزش کاشت ناخن شرکت کنید، با ما همراه باشید.

صفر تا صد کاشت ناخن

کاشت ناخن چیست؟

کاشت ناخن یکی از امور زیباسازی و آرایش ناخن ها می باشد. در کاشت ناخن با استفاده از مواد مخصوص و با تجهیزات کاملا تخصصی، ناخن فرد آرایش می شود. در واقع مواد انتخابی که دوام بالایی هم دارند بر روی ناخن طبیعی فرد قرار می گیرند. این مواد تا زمانی که ناخن رشد کند و بلند شود بر روی ناخن باقی می مانند و دیگر نیاز به آرایش و رسیدگی ندارند.

پیش از شروع کاشت ناخن باید عملیات و اقداماتی بر روی ناخن طبیعی اجرا شود تا ناخن برای پذیرش کاشت آماده شود. سوهان کشی ناخن از جمله این اقدامات است که معمولا توسط سوهان برقی انجام می شود. کاشت ناخن به یک شکل انجام نشده و انواع گوناگونی دارد. مواد مورد استفاده در کاشت ناخن نیز با توجه به نوع روش انتخابی متفاوت می باشد.

انواع کاشت ناخن

در ضمن بررسی صفر تا صد کاشت ناخن باید به انواع روش های کاشت ناخن اشاره کنیم. انواع کاشت ناخن به پنج دسته کاشت قالبی، کاشت ژله ای، کاشت پودری، کاشت با فرمر و کاشت میکس تقسیم می شود. در ادامه هر یک را به طور مختصر بررسی می نماییم.

۱- کاشت ناخن قالبی

یک از بدترین روش ها برای کاشت ناخن استفاده از تکنیک قالبی است. در این شیوه از کاشت ناخن دیگر سوهان زدن به ناخن طبیعی انجام نشده و پس از اینکه ناخن را با چسب ضد قارچ پوشش دهند، پودر کاشت را بر روی ناخن مصنوعی گذاشته و سپس بر روی ناخن اصلی قرار می دهند. پس از آن ناخن مصنوعی را جدا می کنند اما به علت عدم سوهان کشی امکان وجود هوا در زیر ناخن وجود دارد. این عامل منجر به ایجاد قارچ ناخن و مشکلات عدیده ای می گردد.

۲- کاشت ناخن ژله ای

برای کاشت ناخن ژله ای باید مواد ژله ای خریداری شود. پس از ضد قارچ کردن ناخن به وسیله چسب، مواد ژله ای بر روی ناخن قرار می گیرند. این مواد بر روی ناخن خشک نمی شوند مگر اینکه در دستگاه یو وی قرار گیرند. به همین منظور دست مشتری به داخل دستگاه هدایت می شود تا مواد ژله ای خشک شوند.

۳- کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری از جمله بهترین روش ها برای کاشت است. زیبایی و استحکام ناخن های کاشته شده پودری بیشتر از دیگر روش ها می باشد. برای انجام این کاشت ناخن ابتدا باید ناخن ها سوهان کشی شوند. سوهان کشیدن ناخن ها کمی طولانی مدت است اما پس از آن با انتخاب ناخن مصنوعی مناسب، چسب ضد قارچ بر روی ناخن زده شده و مواد پودری بر روی ناخن قرار می گیرند. این فرآیندها یک تا دو ساعت به طول می انجامد اما نتایج خوبی را به دنبال دارد.

۴- کاشت ناخن با فرمر

برای اجرای صفر تا صد کاشت ناخن در روش فرمر باید ابتدا بر روی ناخن یک وسیله ای به نام فرمر قرار گیرد. این وسیله جنسی کاغذی دارد و پس از نصب بر روی ناخن، کار ناخن کار را آسان تر می کند. ناخن کار مواد لازم را بر روی ناخن گذاشته و به کمک فرمر و دیگر تجهیزات به آن فرم و شکل دلخواه را می دهد. اندازه ناخن ها در این روش کاشت کاملا یکسان و دقیق است.

۵- کاشت ناخن میکس

این کاشت یکی از گران ترین روش های کاشت ناخن است. این روش ترکیبی از دو کاشت پودری و ژله ای بوده و نتایج خوبی را به همراه دارد. بعد از زدن چسب ضد قارچ، کاشت پودری انجام می گردد. پس از سوهان زنی کاشت ژله ای انجام شده و ناخن ها در دستگاه یووی قرار می گیرند تا خشک شوند.

صفر تا صد کاشت ناخن

کلام پایانی

صفر تا صد کاشت ناخن را در این مطلب مورد بررسی قرار دادیم. اکنون شما می دانید که کدام روش کاشت ناخن برایتان مناسب تر است. اگر یک مرکز تخصصی را برای خدمات ناخن انتخاب کنید می توانید از مشاوره افراد مجرب استفاده کرده و بهترین روش را انتخاب کنید. همچنین در صورت تمایل به آموزش کاشت ناخن و فعالیت حرفه ای در این رشته پردرآمد، با آموزشگاه آرایشگری زنانه خوش ذوق همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *