آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

دوره ضخیم دوزی

دوره ضخیم دوزی یکی از دوره های تخصصی در خیاطی می باشد و فارغ التحصیلین این دوره قادر خواهند بود هر نوع بارانی، پالتو، کاپشن و… را طراحی و دوخت نمایند.

خیاطی از جمله شغل هایی با سابقه طولانی می باشد و در طول تاریخ به طبع سلیقه مردم دستخوش تغییراتی شده است.

طراحان در هر دوره از زمان با توجه به ارزیابی نیاز و سلیقه جامعه لباس متناسب با آن را طراحی و دوخت می نمایند. اگر شما نیز من جمله علاقمندان به کار خیاطی هستید و یا می خواهید این حرفه را به عنوان یک شغل اصلی برای خود داشته باشید این مقاله مختص شما می باشد.

برای اینکه شما نیز در این زمینه به یک خیاط متبحر و ماهر تبدیل شوید نیاز به آموزش و مهارت حرفه ای دارید. چرا که خیاطی در عین حال که یک هنر ظریف و زیبا می باشد به دقت بالایی نیاز دارد. چرا که اندام ها از فردی به فرد دیگر و از مدلی به مدل دیگر متفاوت است.

و برای اینکه خیاطی بتواند مهارت خیاطی خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهد باید پایه و اساس کلیه مباحث را یاد گرفته و آن ها را به کار گیرد.

دوره ضخیم دوزی

در دوره ضخیم دوزی چه مباحثی آموزش داده می شود؟

دوره ضخیم دوزی یکی از مباحث مهم در خیاطی می باشد. مدرک این دوره مجزا از دوره های دیگر اعطا می شود. بدین صورت که هنر جو پس از گذراندن دوره و آموزش های لازم در آزمون مهارت شرکت می کند و پس از اخذ نمره قبولی مدرک دوره را تحویل می گیرد. برای اینکه شخصی بتواند خود را یک خیاط حرفه ای بنامد باید این دوره ها را گذرانده باشد.

در این دوره به هنرجو آموزش داده می شود چگونه لباس های آستر دار، انواع بارانی ها، شنل ها، کت و پالتو و… را طراحی و دوخت کنند. هدف از شرکت در این دوره این است که ما قادر باشیم طرز دوخت پارچه های ضخیم و همچنین دوخت انواع لباس های پاییزه و زمستانه را کسب نمایم.

یادگیری این مباحث به افراد کمک می کند حتی در خانه نیز کسب درآمد نمایند. و یا با کسب مجوز بتوانند مزون خود را راه اندازی نموده و علاوه بر رونق کار خود اشتغال زائی نمایند.

برای اینکه بتوانیم در دوره ضخیم دوزی شرکت کنیم نیاز به چه مهارت پایه ای داریم؟

شرکت در این دوره مناسب افراد و خیاطانی می باشد که در زمینه خیاطی مهارت اولیه را کسب نموده اند. و در اصل با اصول پایه خیاطی آشنا هستند. در این دوره افرادی می توانند شرکت نمایند که دوره نازک دوزی را گذرانده و می خواهند مهارت های خود را تکمیل نمایند. در نتیجه این دوره برای مبتدیان و افرادی که به تازگی می خواهند وارد حوزه خیاطی شوند مناسب نمی باشد.

به بیان دیگر اگر قصد ورود به بازار کار به صورت خیاط حرف ای را دارید، ابتدا باید دوره نازک دوزی را گذراند و پس از کسب نمره لازم در دوره ضخیم دوزی شرکت نمایید.

دوره ضخیم دوزی

آموزشگاه آنلاین دوره های تخصصی خیاطی با مدرک

آموزشگاه های خیاطی در سراسر کشور در زمینه آموزش انواع دوره های خیاطی فعالیت دارند. لذا انتخاب از میان این تنوع برای مهارتی که نیاز به تخصص و مهارت دارد اندکی مشکل به نظر می آید. در نتیجه برای اینکه بتوان مناسب ترین مرکز برای آموزش را انتخاب کرد یکی از گزینه ها خوش نام بودن آن مرکز می باشد.

چرا که رضایت کارآموزان قبلی و ورود موفق آن ها به بازار کار گواه عینی بر کیفیت آموزش ها می باشد. در این میان یکی از موسساتی که به جرات می توان گفت یکی از معتبر ترین مراکز آموزشی در کشور می باشد، آکادمی آموزشی خوش ذوق می باشد. در این مرکز آموزش های خیاطی توسط با تجربه ترین و کار آزموده ترین مربیان آموزش داده می باشد.

و به افراد پس از اتمام دوره گواهی فنی حرفه ای اعطا می شود. افراد با داشتن این مدرک می توانند در داخل کشور و حتی خارج از کشور نیز در حوزه خیاطی مشغول به کار شوند. آموزش های دوره خیاطی در این مرکز شامل موارد زیر می باشد:

  • دوره نازک دوزی
  • دوره ضخیم دوزی
  • دوره ژورنال
  • لباس عروس
  • عثمان دوزی
  • روبان دوزی
  • و…

همچنین افراد می تواند به صورت آنلاین در کلاس ها حضور داشته باشند که این یک مزیت برای شاغلین و افرادی می باشد که امکان حضور در تهران را ندارند.