آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ترمیم اکستنشن مژه

ترمیم اکستنشن مژه ،مژه‌های زیبا نقش غیر قابل انکاری در زیباتر شدن چهره افراد دارند. اکستنشن یکی از روش‌ها جدید و بسیار کارآمد برای زیباتر کردن و ایجاد جلوه ای خاص در چشم و مژه است.

اما هر روش زیبایی دارای ماندگاری خاصی است که با توجه به نوع روش، ماندگاری آن تعیین می‌شود. اما با ترمیم و اکستنشن مژه می‌توان ماندگاری آن را افزایش داد. نیاز است قبل استفاده از هر روش و راهکار زیبایی ابتدا آن را بررسی کنید. در این مطلب قصد داریم ترمیم و اکستنشن مژه را مورد بررسی قرار دهیم. اگر به دنبال یک راهکار موثر برای زیباتر کردن چهره و چشم‌های خود هستید، با آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق همراه باشید.

ترمیم اکستنشن مژه
چرا مرحله ترمیم پس از اکستنشن را باید انجام دهیم؟

شاید در ابتدا فکر کنید که بعد از اکستنشن مژه نیازی به ترمیم آن نداشته باشید.‌ اما این طرز فکر کاملاً اشتباه است و کسانی که اکستنشن را انجام داده‌اند در بازه‌های زمانی خاص به ترمیم نیز نیاز دارند. مژه‌های طبیعی هر فرد یک چرخه رشد خاص دارند.

در اکثر افراد این چرخه رشد به صورت ۲ تا ۳ ماه است. بعد از چرخه رشد و تکمیل شدن ممکن است تعدادی از آن‌ها ریزش کند. البته این امر کاملاً طبیعی است و در هر فردی به صورت روزانه اتفاق می‌افتد.

بعد از افتادن و ریزش کردن هر کدام از تارهای مژه اکستنشن نیز با آن‌ها می‌ریزد. بر همین اساس الزامی است که در دوره‌های مختلف اکستنشن مژه کلاسیک و طبیعی و … را انجام دهید.

مزایای ترمیم اکستنشن

طبیعتاً افراد قبل از انجام هر تغییر زیبایی یا ترمیم آن علاقمند هستند که از مزایای آن اطلاع پیدا کنند. مزایای ترمیم و اکستنشن مژه بسیار گسترده و وسیع است. ترمیم منجر می‌شود که مژه‌های شما همیشه در بهترین حالت خود باشند.

با اکستنشن مژه و ترمیم آن دیگر نیازی نیست مبالغ زیادی برای خرید ریمل‌های گرانقیمت بپردازید. به‌علاوه مدت زمانی که شما به ترمیم اختصاص می‌دهید بسیار اندک است.

از نظر اقتصادی نیز به‌صرفه بوده زیرا ترمیم آن نصف مبلغ اکستنشن هزینه دارد. البته تمامی این موارد زمانی امکان‌پذیر است که شما ترمیم را به‌صورت اصولی انجام دهید.‌ بر همین اساس به مراکز اصلی و باتجربه برای ترمیم مراجعه کنید.

مزایای اکستنشن مژه

برای ترمیم و اکستنشن مژه باید چه مبلغی بپردازیم؟

یکی از سوال‌های اساسی که افراد در مورد ترمیم اکستنشن دارند این است که برای ترمیم باید چه مبلغی را بپردازیم؟ هزینه ترمیم به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

یکی از این عوامل برند محصولاتی است که در ترمیم از آن‌ها استفاده می‌شود. اگر از محصولات باکیفیت برای ترمیم استفاده شود باید هزینه بیشتری بپردازید. البته عامل مهم دیگر مرکزی است که شما برای ترمیم به آنجا مراجعه می‌کنید. به دلیل بالا بودن تقاضای ترمیم و اکستنشن مژه مراکز مختلفی این امر را انجام می‌دهند.

اما بعضی مراکز از فرصت استفاده کرده و ترمیم را با هزینه‌های بالایی انجام می‌دهند. بر همین اساس نیاز است که به یک مرکز معتبر مراجعه کنید تا این امر را با هزینه مناسب انجام دهید.

البته بهتر است که در اکستنشن مژه فقط به هزینه توجه نداشته باشید بلکه کیفیت را مد نظر داشته باشید. زیرا هر چقدر که ترمیم و اکستنشن مژه باکیفیت بالاتری انجام شود ماندگاری آن به نسبت بیشتر است. اما به‌طور کلی هزینه اکستنشن مژه چندان زیاد نیست و شما با مبلغی کم قادر خواهید بود آن را انجام دهید.

مدت زمان ترمیم و انجام اکستنشن مژه

مدت زمان ترمیم و اکستنشن مژه برای بعضی از افراد بسیار مهم است. اما باید بدانید که این مدت زمان به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. به‌عنوان مثال برخی از مراکز به دلیل مهارت بالا کار ترمیم را خیلی سریع انجام می‌دهند.

پس مراجعه به این مراکز مزایای بسیار بیشتری دارد. اما به‌طورکلی باید بدانید که اکستنشن مژه خیلی سریع انجام می‌شود و نسبت به دیگر تغییرات زیبایی سرعت بسیار بیشتری دارد. پس نیازی نیست که شما مدت زمان زیادی را به انجام آن اختصاص دهید.

مزایای اکستنشن مژه
سخن پایانی

با استفاده از اکستنشن مژه و ترمیم آن بدون نیاز به صرف هزینه ها بسیار زیاد می‌توانید چشم‌های منحصر به‌ فردی داشته باشید. مراکز مختلفی وجود دارند که در سراسر کشور به انجام ترمیم مشغول هستند. اگر قصد دارید که مدت زمان زیادی این ترمیم دوام داشته باشد بهتر است به مراکز مدرن و معتبر برای انجام آن مراجعه کنید. البته بعد از ترمیم ضرروری بوده تا حد امکان از انجام کارهایی که ماندگاری اکستنشن مژه را کاهش می‌دهند خودداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *