آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بهترین روش های آرایش دائم صورت

آرایش دائم صورت

امروزه بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند که آرایش به صورت دائم بر روی صورت شان باشد‌. به طور کلی آرایش دائمی برای صورت شامل میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ ابروها، خطوط چشم ها و لب ها می گردد. آرایش دائمی صورت با استفاده از ابزارها و وسایل تخصصی بسیاری انجام شده و در نهایت سبب زیبایی چهره و برطرف کردن عیوب صورت می شود. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره بهترین روش های آرایش دائم صورت به دست آورید، تا پایان این مقاله با آموزشگاه آرایشگری زنانه خوش ذوق همراه باشید.

آرایش دائم صورت چیست؟

آرایش صورت به منظور هدر نرفتن وقت افراد انجام می شود. یک بار اجرای آرایش صورت می تواند یک تا دو سال فرد را از آرایش کردن و اتلاف وقت بی نیاز سازد. پس آرایش دائم به معنای مادام العمر بودن آرایش نیست و منظور عدم پاک شدن آرایش به صورت هر روزه می باشد. افرادی که از آرایش دائم خود راضی هستند می توانند با ترمیم آن، بر زیبایی و بی نقصی صورت خود بیفزایند. آرایش دائم با انتقال رنگدانه ها به وسیله ابزار های تخصصی انجام شده و زیبایی را برای اشخاص به ارمغان می آورد. برای اطمینان از کیفیت و نتیجه، حتما این کار را نزد کسانی که آموزش های تخصصی آرایش دائم صورت را گذرانده‌اند، انجام دهید.

آرایش دائم صورت چیست

انواع آرایش دائم صورت

آرایش دائم صورت انواع مختلفی داشته و هر جزء از صورت را می توان به صورت جداگانه آرایش کرد. در ادامه انواع آرایش دائم و مزایای آن ها را شرح می دهیم‌.

بهترین روش های آرایش دائم صورت: تاتو خط چشم

حتما شما هم می دانید که آرایش چشم ها نقشی موثر در جذابیت صورت دارد. آرایش دائم چشم نیز نه تنها سبب زیباتر شدن چشم ها بلکه سبب گیرایی و جذابیت بیشتر صورت نیز می شود. تاتو خط چشم یکی از بهترین روش های آرایش دائم صورت بوده و با تاتو کردن خط چشم، مشکل بسیاری از خانم ها برطرف شده و دیگر نیازی به اتلاف وقت برای کشیدن خط چشم نمی باشد‌.

از جمله مهمترین مزایای تاتو خط چشم می توان به مرتب، دقیق و زیبا بودن خط چشم اشاره نمود. علاوه بر این افرادی که سن بالایی دارند می توانند با تاتو بن مژه تا حد بسیاری از نمایان شدن افتادگی پلک هایشان جلوگیری نمایند.

تاتوی خط چشم

بهترین روش های آرایش دائم صورت :میکروبلیدینگ ابرو

یکی از بهترین و مدرن ترین روش ها برای زیباسازی و طبیعی نشان دادن ابروها، میکروبلیدینگ می باشد. بسیاری از افراد به خاطر داشتن ابرویی نامناسب و خالی، دائما باید با مداد ابرو یا سایه‌ برای بهتر کردن ابروهای خود تلاش کنند؛ ولی با میکروبلیدینگ، ابروهای افراد جلوه ای زیبا پیدا کرده و سبب جذابیت بیشتر چهره نیز می شود.

میکروبلیدینگ با استفاده از پماد بی حسی انجام می شود و به دلیل اینکه فقط بافت سطحی پوست صورت را درگیر می کند، درد زیادی ندارد. از جمله مهمترین مزایای میکروبلیدینگ ابروها می توان به داشتن ابروهای قرینه و زیبا، رسم کردن خطوط نازک و طبیعی بین ابروها، ترمیم ابروهای آسیب دیده و پر شدن ابروهای کم پشت اشاره نمود.

میکروبلیدینگ ابرو

بهترین روش های آرایش دائم صورت :تاتو لب

با تاتو کردن لب ها دیگر نیازی به همراه داشتن رژ لب نمی باشد و شما می توانید در هر زمان و مکانی با صورتی زیبا و خوش رنگ و لعاب حاضر شوید. یکی از مهمترین موارد در معرفی بهترین روش های آرایش دائم صورت ، تاتو لب ها می باشد.

علاوه بر این تاتو لب به گونه ای انجام می شود که شما می توانید به لب های خود شکل و فرم دلخواه خود را بدهید. علاوه بر جذابیتی که پس از انجام تاتوی لب در چهره ایجاد می شود، تاتو لب فواید و مزایای دیگری نیز دارد. همان طور که می دانید امروزه قیمت لوازم آرایش بسیار گران بوده و آرایش دائم می تواند تا حد زیادی جلوی این هزینه ها را بگیرد. شما با یک بار هزینه تا مدت زیادی نیاز به هیچ گونه لوازم آرایشی ندارید.

تاتو لب

بهترین روش های آرایش دائم صورت :کرم پودر دائم

کرم پودر یکی از اصلی ترین بخش های آرایش صورت می باشد. با استفاده از کرم پودر دائم می توانید پوستی یکدست و بدون لک و جای جوش داشته باشید‌. کرم پودر های دائم نیز مانند کرم پودر های معمولی دارای رنگبندی بوده و شما می توانید متناسب با رنگ پوستتان یکی از آنها را انتخاب کنید‌. کرم پودر دائم به وسیله ابزارهای تخصصی در پوست افراد تزریق می شود.

با استفاده از کرم پودر دائم شما پوستی صاف و یکنواخت را در هر ساعت از شبانه روز خواهید داشت‌. علاوه بر این ها اگر از رنگ پوست خود راضی نیستید می توانید رنگ کرم پودر دائم را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید و بر جذابیت و جلوه پوست خود بیفزایید. استفاده از کرم پودر دائم در بهترین روش های آرایش دائم صورت ضروری می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *