آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بررسی رنگ موی شکلاتی

مقدمه

یکی از رنگ های فوق العاده شیک، رنگ موی شکلاتی می باشد. افراد در هر سن و سالی که باشند می توانند این رنگ موی زیبا را امتحان کرده و از جذابیت بسیار خاصی بهره‌ مند شوند. رنگ موی شکلاتی جزو رنگ های خانواده گرم می باشد و برای افرادی که دارای پوست سفید هستند یک انتخاب بسیار هوشمندانه است. البته می توان رنگ های شکلاتی را برای افرادی که دارای پوست گندمی تیره و برنزه هستند نیز استفاده کرد. این رنگ برای افرادی که دارای پوست تیره می باشند جذابیت بی‌ نظیری را به وجود می آورد. در نظر داشته باشید که طیف رنگ های شکلاتی گسترده می باشند و شما می توانید انواع مختلف رنگ مو شکلاتی را امتحان کنید. به عنوان مثال شکلاتی معمولی، شکلاتی تیره و شکلاتی کاراملی و … جزو رنگ های مختلف شکلاتی می باشند.

بررسی انواع رنگ موی شکلاتی و بررسی ترکیب های آن
بررسی انواع رنگ موی شکلاتی و بررسی ترکیب های آن

البته یکی از رنگ های شکلاتی که بسیار زیبا است و جلوه خاصی دارد شکلاتی آلبالویی می باشد. این رنگ تیره است و شما می‌ توانید با استفاده از این رنگ یک تغییر بسیار کوچک اما زیبا به چهره خود بدهید. یکی از ویژگی‌ های عالی رنگ موی شکلاتی چهار فصل بودن آن است. شما می توانید این رنگ مو را در هر فصلی استفاده نمایید. به عنوان مثال برای فصل گرم سال می توانید از رنگ مو شکلاتی روشن و برای فصل سرد سال از رنگ مو شکلاتی تیره استفاده کنید. یکی از دغدغه اصلی خانم ها داشتن موهایی زیبا و سالم و خوش رنگ می باشد. رنگ موی شکلاتی یک مزیت بسیار عالی دارد. این رنگ مو نیازی به هیچ گونه دکلره ندارد. اما شما برای ایجاد یک رنگ زیبا می توانید از دکلره نیز استفاده کنید.

رنگ موی شکلاتی تیره

برای داشتن یک رنگ موی شکلاتی تیره بهتر است موهایتان رنگ نشده باشد. اگر دوست دارید می‌ توانید از دکلره برای رسیدن به این رنگ موی زیبا استفاده کنید. اگر می خواهید از دکلره استفاده کنید باید مو های خود را تا پایه ۵ یا ۷ روشن نمایید. ابتدا رنگ شکلاتی پایه ۶ را به اندازه نصف تیوپ ریخته و سپس رنگ شکلاتی پایه ۴ را نیز به اندازه نصف تیوپ با هم مخلوط نمایید. برای اینکه رنگ زیبایی به دست بیاورید بهتر است حدود ۲ سانتیمتر واریاسیون بنفش نیز به این ترکیب به دست آمده اضافه کنید. سپس اکسیدان ۲ را با این رنگ ها ترکیب‌ کنید و برای ۴۰ الی ۴۵ دقیقه این ترکیب بسیار عالی را بر روی موهای خود قرار دهید. بعد از این مدت مو های خود را شستشو دهید تا یک رنگ شکلاتی تیره بسیار زیبا را به دست آورید.

ترکیب رنگ مو شکلاتی نسکافه ای

بسیاری از افراد از رنگ مو شکلاتی نسکافه ای برای هایلایت کردن مو های خود استفاده می کنند. می توان گفت هایلایت این رنگ مو بسیار شیک و زیبا است. اگر می خواهید از این ترکیب رنگ مو برای موهای خود استفاده کنید بهتر است موهای خود را به وسیله دکلره به پایه ۸ برسانید. سپس می توانید رنگ موی شکلاتی متوسط را به اندازه یک چهارم تیوپ با رنگ بژ روشن به اندازه یک چهارم تیوپ مخلوط کنید. سپس رنگ دودی را نیز به همین اندازه به این ترکیب اضافه کنید. به این ترکیب ۲ سانت واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره ۲ را نیز اضافه کنید و به صورت کامل مخلوط نمایید. این ترکیب را با یک مکث ۳۰ دقیقه‌ ای بر روی مو های خود قرار دهید. سپس موهای خود را بشویید و از نتیجه کار شگفت زده شوید.

معرفی یک ترکیب رنگ موی زیبا و بی نظیر

ترکیب رنگ هایی که به شما معرفی کردیم بیشتر برای استفاده در هایلایت و آمبره کردن مو ها می باشند اما به صورت طبیعی نیز می توانند بر روی مو ها زیبایی خاصی داشته باشند. شما می توانید رنگ مو های خود را با استفاده از دکلره به پایه ۸ برسانید. سپس از این ترکیب رنگ موی فوق العاده استفاده نمایید. رنگ موی شکلاتی کاراملی یک رنگ موی خاص و بی نظیر است.

شما می توانید نصف تیوپ از رنگ موی نسکافه ای شماره ۶ را با رنگ بلوند شکلاتی تیره شماره ۶ مخلوط کنید. در نظر داشته باشید که بهتر است رنگ موی بلوند شکلاتی تیره را به اندازه یک چهارم تیوپ به ترکیب خود اضافه کنید و ۴ سانتی متر واریاسیون نقره ای و اکسیدان شماره ۲ را اضافه کرده و به صورت کامل مخلوط نمایید. سپس با یک مکث ۴۰ دقیقه ای آن را بر روی موهای خود بگذارید و بعد از گذشت این مدت زمان موهای خود را شسته و خشک کنید تا بتوانید رنگ موی شکلاتی کاراملی خود را به دست بیاورید.

یک رنگ جذاب و بسیار شیک که معمولاً دختر خانم ها از آن استقبال می کنند رنگ موی شکلاتی دارچینی است. برای رسیدن به این رنگ مو بهتر است که مو های خود را به پایه ۹ به وسیله دکلره برسانید. سپس می توانید به اندازه یک چهارم تیوپ رنگ قهوه ای متوسط شماره ۴ را با یک چهارم تیوپ رنگ بلوند زیتونی و رنگ بلوند شکلاتی شماره ۸ مخلوط کرده و در نهایت نیز به اندازه یک چهارم تیوپ رنگ بلوند تیره به این ترکیب اضافه کنید. برای این ترکیب از اکسیدان شماره ۲ استفاده کنید و بعد از مکث ۳۵ تا ۴۰ دقیقه ای موهای خود را به خوبی شستشو دهید. 

ما در آموزشگاه خوش ذوق، دوره تخصصی آموزش رنگ و هایلایت مو را برای کلیه هنرجویان و علاقه مندان برگزار می‌کنیم. با گذراندن این دوره، شما تمامی تکنیک های رنگ و مش مو (اعم از روت اسمادجینگ، گلاسه کردن مو، فولیاژ و غیره) را خواهید آموخت. با آموزشگاه آرایشگری زنانه خوش ذوق همراه باشید. 

جمع بندی در رابطه با این ترکیب رنگ زیبا

در مطالب بالا سعی کردیم تا در رابطه با انواع رنگ موی شکلاتی اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم. در نظر داشته باشید که شما با هر نوع پوستی می توانید از این رنگ موی زیبا استفاده کنید. همچنین زیبایی چهره خود را دو چندان نمایید. ترکیب رنگ موی شکلاتی بسیار اهمیت دارد‌. اگر می خواهید رنگ موی مورد نظر خود را به دست آورید بهتر است از یک ترکیب بسیار عالی استفاده کنید تا بتوانید مو های خود را زیباتر کرده و جذابیتی چشمگیر به آن ها ببخشید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *