آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ

در رابطه با آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ چیزی شنیده اید؟ آیا میدانید روش کوتاهی مو با موزر و یا تیغ چگونه است و چه مزایایی می تواند داشته باشد؟ کوتاهی مو از دیرباز تاکنون به منظور زیبایی چهره و مرتب بودن چهره صورت می گرفت. اما بهتر است بدانید روش های کوتاهی از دیرباز تاکنون تغییرات بسیار زیادی داشته اند. کوتاهی مو امروزه با روش های بسیار شیک و مدرن نظیر روش کوتاهی مو با موزر و تیغ انجام می شود. این روش به افراد مبتدی کمک خواهد کرد تا برای کوتاهی مو از یک روش مناسب استفاده کنند. به عنوان مثال برای موهای کم پشت می توان از روش کوتاهی مو با تیغ استفاده کرد. چنانچه قصد یادگیری و آموزش کوتاهی ژورنالی مو دارید می توانید با دوره های آموزشگاه آرایشگری زنانه خوش ذوق همراه باشید.

آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ

آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ

موزه یک نوع ماشین اصلاح بسیار پیشرفته و مدرن ای است که برای کوتاهی مو از آن استفاده می کنند. روش کوتاهی مو با موزر یکی از متداول ترین رایج هایی است که برای کوتاهی اطراف سر و پشت آن مورد استفاده قرار می گیرد. اگر می خواهید آموزش روش های اقتصادی کوتاهی مو با موزر و تیغ را بدانید ابتدا بایستی با این دستگاه آشنایی پیدا کنید. این دستگاه مجهز به یک کلید خاموش و روشن است که معمولاً در قسمت سمت چپ آن تعبیر می گردد. همچنین کلید دیگر نیست به منظور انتخاب ارتفاع برش در سمت راست ماشین وجود دارد.

آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ

با کمک این دکمه می توان توسط اهرم تنظیم کننده در ۵ حالت گوناگون اقدام به کوتاهی موها کرد. توجه داشته باشید که انتخاب مدل مو نمی تواند زیبایی موهای شما را تضمین کند بلکه چگونگی کوتاهی مو و انتخاب روش مناسب در این زمینه تاثیر بسیار زیادی دارد. اگرچه کوتاهی با موزر به عنوان یک روش اختصاصی است اما بایستی نکاتی را در رابطه با آن مورد توجه قرار دهید که شامل:

  • برای کوتاه کردن مو توسط این دستگاه توجه داشته باشید که موها حتماً بایستی کاملاً خشک باشد در غیر این صورت دستگاه نمی تواند موهای خیس را به خوبی کوتاه کند.

بایستی دسته های موازی موها را که کنار سر تراشیده اید کوتاه کنید. دقت داشته باشید که موها از سمت پشت ها شقیقه باید کوتاه شوند.

در نتیجه می توانید پس از بررسی موهای اضافه را نیز کوتاه کنید.

  • توجه داشته باشید که این دستگاه را هرگز داخل آب قرار ندهید و پس از هر بار استفاده از آن توسط برس نظافت تیغه ها را پاک کنید.

پس از اتمام کار سرپوش پلاستیکی دستگاه و محافظ را روی تیغه های آن قرار دهید. بهترین روش نگهداری از موز از این است که همیشه در محافظ نگهداری شود.

آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ

روش کوتاهی مو با تیغ

کوتاهی مو یک روش منحصر به فرد و خاص برای زیبایی موها است. امروزه در آرایشگاه های زنانه و مردانه از روش های بسیار زیادی برای کوتاهی مو استفاده می کنند. یکی از رایج ترین روش های اختصاصی کوتاهی با تیغ است. این روش را با نام روش پیتاژ مو نیز می شناسند که برای کوتاه کردن موی آقایان از آن استفاده می کنند. این تکنیک کوتاهی مو یک تکنیک خاص و پرطرفدار محسوب می‌شود که معمولاً آرایشگرهای حرفه ای از آن استفاده خواهند کرد. توجه کنید که از تکنیک پیتاژ و معمولا به منظور خرد کردن انتهای مو استفاده خواهند نمود و چگونگی نحوه صحیح اجرای آن نیز اهمیت زیادی در نتیجه کار دارد.

آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ

از این روش بیشتر به منظور پرپشت نشان دادن موهای کم پشت استفاده می کنند. در روش پیتاژ از تیغ برای کوتاهی موها استفاده خواهند کرد. برای کوتاهی مو با تیغ آرایشگر بایستی حتما دوره های کوتاهی مو را در آموزشگاه آرایشگری گذرانده باشد. امروزه این تکنیک حتی روی موهای خانم ها نیز اجرا می‌شود چرا که خانم ها امروزه طرفدار موهای کوتاه هستند و چه وسایلی که کوتاهی مو با تیغ برای پرپشت نشان دادن موهای کم پشت خواهد بود. آموزش کوتاهی مو تخصصی به منظور یادگیری افراد مبتدی است تا بتوانند از روش های بسیاری نظیر روش کوتاهی با تیغ برای کوتاه کردن صحیح و سریع استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *