آموزشگاه مراقبت زیبایی خوش ذوق
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

آموزش اکستنشن مژه کلاسیک

یکی از دوره های آموزشی که در آکادمی های زیبایی انجام می شود آموزش تخصصی اکستنشن مژه می باشد که در مدل ها و طرح های متنوع انجام می پذیرد.

اکستنشن مژه کلاسیک یا کاشت مژه که در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. یک روش پر پشت کردن و بلند کردن مژه با ماندگاری بالا می باشد. با توجه به اینکه گرایش به زیبایی یک گرایش فطری است در نتیجه این حرفه توانست علاقمندان زیادی را به خود جلب نماید.

تقاضای بالای افراد به انجام اکستنشن باعث ایجاد بازار گرم و رو به رشد برای کاشت انواع مژه شد، این بازار گرم برای افرادی که به دنبال یادگیری یک حرفه با درآمد مناسب هستند به یک فرصت ویژه تبدیل شد. چرا که یادگیری اصولی این حرفه به افراد کمک می کند بتوانند وارد بازار کار شده و شغل پر درآمدی را شروع نمایند.

جدا از این عزیزانی که امکان فعالیت در محیط بیرون را ندارند، می توانند به عنوان یک شغل خانگی آن را آموزش دیده و پیاده سازی نمایند. اگر شما هم از جمله مشتاقان آموزش این دوره می باشید یا می خواهید در این رابطه اطلاعات تکمیلی کسب نمایید این مقاله برای شما است.

معرفی انواع آموزش کاشت مژه

چشم ها یکی از مهم ترین عضو صورت در نمود زیبایی می باشند که مژه مناسب زیبایی آن را دو چندان می کند. در نتیجه افراد برای زیباتر دیده شدن از زمان های قدیم به استفاده از مژه مصنوعی گرایش داشتند. این در صورتی بود که ماندگاری این مژه ها چند ساعت تا یک روز می باشد و با شستشو کنده می شود. این جریان باعث شد تا اکستنشن به روشی برای کاشت مژه تبدیل شود. در اکستنشن شما می توانید با این روش مژه هایی زیبا در اندازه و مدل دلخواه داشته باشید و از زیبایی خود لذت ببرید. روشی که با آب شسته نمی شود و ماندگاری بالایی دارد.

در این بخش به معرفی رایج ترین انواع آن پرداخت شده است که به قرار زیر است:

  • کاشت مژه کلاسیک

این روش که به روش تار به تار معروف است به ازای هر مژه یک مژه مصنوعی قرار می گیرد. مژه هایی که روی پلک قرار می گیرد در کاشت کلاسیک اصولا به تعداد پلک های فرد می باشد. این اکستنشن به مدل نچرال نیز معروف است و برای افرادی که دوست دارند کاشت طبیعی تری داشته باشند بهترین گزینه می باشد.

  • کاشت مژه والیوم

در کاشت والیوم به ازای هر مژه از مژه های دو بعدی، سه بعدی و… استفاده می شود. افرادی که تمایل دارند پلک هایشان پر پشت و زیبا دیده شود پیشنهاد می کنم این مدل را امتحان نمایند.

  • کاشت مژه مگا والیوم یا چند بعدی

این روش نیز پر پشت تر از روش والیوم می باشد و متقاضیان خاص خود را دارد. کلیه این کاشت ها در مدل های عروسکی، گربه ای، چشم باز و… متناسب با فرم چشم ها و خواست مشتری قابل پیاده سازی می باشند.

آموزش اکستنشن مژه کلاسیک و والیوم با مدرک

آموزش کاشت انواع مژه در آرایشگاه ها و مراکز آموزشی مرتبط انجام می پذیرد. اما اگر می خواهید حرفه ای را به صورت اصولی و آکادمیک یادگرفته و با آن کسب درآمد نمایید، بهترین گزینه انتخاب مرکزی با آموزش های جامع و تخصصی به همراه ارائه مدرک قابل تبدیل می باشد تا در هر کجا بتوانید کاری متناسب با حرفه خود داشته باشید. آموزشگاه آرایشگری خوش ذوق یکی از معتبر ترین مراکز آموزشی در سطح کشور است. در این مرکز آموزش اکستنشن مژه زیر نظر برترین مربیان آموزشی کشور متناسب با بازار کار انجام می پذیرد. کلیه هنرجویان پس از اتمام دوره و کسب مجوز قادر به انجام انواع اکستنشن حرفه ای خواهند بود.

کلاس ها به صورت حضوری در تهران برگزار می گردد. این در صورتی است که افرادی که از دیگر نقاط کشور علاقمند  به آموزش باشند و امکان حضور در کلاس ها را نداشته باشند، می توانند از طریق آنلاین در این دوره ها شرکت نمایند و مهارت خود را تقویت کنند.

هزینه دوره آموزشی اکستنشن مژه کلاسیک

هزینه دوره های اکستنشن مژه متناسب با قیمت تصویب و اعلام شده توسط سازمان های آموزشی مربوطه می باشد. برای شرکت در این دوره ها و اطلاع از شرایط ثبت نام می توانید از طریق راه های ارتباطی اعلام شده با همکاران ما در آکادمی خوش ذوق در تماس باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *